Jsme zpátky !!!

Mladší žákyně U14

Po dvou měsících nucené pauzy se hráčky ročník 2006 a 2007 opět společně setkaly při tréninku.

12.5. 2020 jsme se dočkaly !!! Přesně po dvou měsících jsme mohly opět zahájit trénování. Na prvním tréninku se nás sešlo 26 dětí ze 30. Po velkém a společném přivítání jsme se s chutí vrhly do trénování. Děvčata byla rozdělena do třech skupin a vystřídala tři stanoviště, zaměřené na kondici, ball handing a třetí na střelbu a přihrávky. Dvouměsíční pauza byla dlouhá a na většině dívek to bylo znát. I když zase musíme pochválit, že u některých hráček jsme viděly velké zlepšení v ovládání míče , které poctivě trénovaly, podle videí, které jsme jim během karantény posílaly.

V nadcházejícím období (do konce června) máme v plánu trénovat dvakrát týdně po dvou hodinách, ve kterých se budeme dál věnovat kondicí a práci s míčem, přidávat budeme postupně i jednoduchá herní cvičení.  Na závěr této přípravy proběhne týdenní kemp na Vysočině, který bude rozlučkou a uzavření této nuceně zkrácené basketbalové sezóny.

Tréninky

pondělí: Petřiny, 18:30 - 20:00

úterý: Petřiny, 17:00 - 18:30

čtvrtek: Petřiny, 17:00 - 18:30

pátek: Petřiny, 17:00 - 18:30

Aktuální výsledky

USK Praha77
SLUNETA Ústí nad Labem31
USK Praha52
BK Levhartice Chomutov77

AktualityZobrazit vše

13/07
Začátek zámořské ženské basketbalové ligy se blíží
Jako nejpravděpodobnější se jeví možnost zahájit letošní ročník WNBA 24. července v IMG akademii na Floridě. Tam se odehrají všechny zápasy jak základní části, stejně tak i celé play-off. Jak už jsme vás informovali, základní část bude zkrácena z 36 na 22 zápasů. Vyřazovací část zůstává beze změny.
10/07
mladé lvice z USK
Včera začal již třetí přípravný kemp Lvic do dvaceti let po pandemii koronaviru. V jeho výběru se objevily i tři hráčky z USK, jmenovitě Anna Merhautová, Tereza Halátková a Kateřina Zeithammerová. Holky jsme poprosily o pár odpovědí a vy si můžete přečíst, jaké otázky padly a jak na ně holky odpovídaly.
07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA