Společné tréninky už brzy ??

Mladší žákyně U14

Už je to osm týdnů bez společných tréninků, bez utkání, bez společných zážitků..snad máme před sebou poslední týden individuální přípravy.

Od posledního společného tréninku jsou to dva měsíce a snad již za týden od 11.5. se zase společně setkáme. Osmi týdenní nucená pauza byla dlouhá, ale přesto jsme se snažily být v kontaktu a většina hráček, dle svých možností trénovala .. na zahradě, na hřišti, na ulici , na chodbě domu... Snažily se plnit úkoly, které jsme jim s Rainou zasílaly. Každý týden 2-3 videa , zaměřené na driblink, na střelbu, jednou za 14 dni dostaly holky "Výzvu" ... driblink podle DJ Sackmana.

My trenérky jsme přesvědčené, že i takové trénování a hlavně odhodlanost bude zúročena v následující sezóně. Velké zlepšení vidíme v ovládání míče, některé zapracovaly i na technice střelby. A na nás teď bude, zase holky rozběhat, posílit a stmelit se jako tým.

Takže v týdnu 11.5. věříme, že se opět potkáme, začneme v přírodě a snad bude brzy možnost využít i tělocvičny.

Tréninky

pondělí: Petřiny, 18:30 - 20:00

úterý: Petřiny, 17:00 - 18:30

čtvrtek: Petřiny, 17:00 - 18:30

pátek: Petřiny, 17:00 - 18:30

Aktuální výsledky

USK Praha77
SLUNETA Ústí nad Labem31
USK Praha52
BK Levhartice Chomutov77

AktualityZobrazit vše

07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.
03/07
Basketball Prague Open
USK Praha za podpory hlavního města Prahy uspořádá v hale Královka mezinárodní basketbalový turnaj, kde chce dát možnost všem dívkám věkové kategorie U14, aby si zahrály basketbal v hale, kde hraje jeden z nejlepších týmů ženské Euroligy.
30/06
Letní dovolené
Léto se pomalu přiblížilo a tak jsme oslovili naše hráčky, aby nám řekly, co mají před novou sezonou v plánu. Všechny dostaly 3 stejné otázky a podle odpovědí jsou spíše milovnice tepla a každá z nich má jinou představu o vysněné dovolené.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA