8.4.2019
Poslední dva zápasy extraligy U14 na severní Moravě a tentokrát vítězně!

O prvním dubnovém víkendu jsme se s U14 vydaly na poslední dvojzápas tentokrát na severní Moravu - do Havířova a Ostravy.

Bohužel už před tímto víkendem jsme věděly, že ať zápasy dopadnou jakkoliv, nezmění to nic na tom, že bohužel postup na MČR a tendy taková malá pohádka, ve kterou nikdo ani nedoufal se konat nebude. Ale také, že nám nehrozí pád na poslední místo a tedy nutná kvalifikace. Jediné co se mohlo změnit bylo konečné pořadí.

Na Moravu jsme odjely se 14 hráčkami. První zápas nás čekal v sobotu v Havířově od 17 hodin. Havířov nás nechal trochu vymrznout před halou, ale to nic nezměnilo na tom, že do utkání jsme následně vstoupily velmi sebevědomě. Zapojily se všechny hráčky a většina z nich se i bodově prosadila. Rozhodčí tentokrát pískali velmi dobře a vyrovnaně na obě strany. Jedinou kaňkou na našem výkonu byla 4. čtvrtina, kterou jsme prohrály 8 bodovým rozdílem a bolavá pata Terky Novákové.

Ještě večer po utkání jsme se přesunuly do Ostravy, kde nás čekalo utkání v neděli v 9:00 ráno.

Ani v neděli jsme nepřipustily žádné drama. Holky hrály s obrovskou chutí a nasazením (až na třetí čtvrtinu, ve které jsme si vybraly oddechový čas).

Velkým pozitivem bylo zapojení Míši Semerádové, která se do zápasového programu vrátila v podstatě po pul roční pauze způsobené opakovanými zraněními.

Holky gratulujeme ke skvělému 5. místu v extraligové skupine B mladších žákyň o kterém jsme si mohli nechat před sezónou jen zdát.