19.11.2018
Velmi bojovný výkon proti Sadské a skvělé 3 čtvrtiny proti Poděbradům.

O víkendu jsme nastoupily k prvním odvetným utkáním žákovské ligy. Po prvotní vysoké porážce od Sadské jsme v odvetě chtěly udržet rozdíl ve skóre na co nejnižším čísle a pokud možno nedeostat stovku. V podstatě se nám to podařilo, zní to divně, ale 86:40 opravdu je proti Sadské dobrý výkon. Projevila se hlavně velká bojonost, která vydržela v průběhu celého utkání. Holky si zaslouží velkou pochvalu.

V neděli proti Poděbradům zněl cíl opačně, jelikož jsme očekávaly vítězství, cílem bylo rozdíl ve skóre navyšovat v průběhu celého zápasu. Dařilo se nám to první tři čtvrtiny utkání, hrály jsme koncentrovaně, spolupracovaly jsme, kombinovaly a byl to hezký sport. Ve čtvrté čtvrtině jako kdyby někdo otočil knoflíkem a najednou se nedařilo vůbec nic. Nakupilo se mnoho ztrát, spousta chyb a bylo najednou "všechno špatně". Bohužel to byla taková černá kaňka na jinak velmi dobrém víkendu.

Bodově se probudily hlavně dvě hráčky: Andrea Kovářová a Natálka Petráková.