20.10.2008
V neděli 19.10. se ve sportovní hale v Kralupech odehrála kvalifikační skupina H o postup do ligy mladších žákyň.

Do prvního zápasu jsme nastoupili bohužel hned ráno v 8:00 a to proti domácím Kralupům. Zápas byl touto skutečností značně poznamenán. Soupeřovi se vstup do zápasu povedl o hodně lépe. Velkou výhodou se pro něj stal fakt, že k zápasu nemusel cestovat a časně ráno vstávat. Celý první poločas byl z naší strany velice ospalý, probudili jsme se až v poločase druhém. To se nám podařilo zintenzivnit hlavně obranu a to až tak, že jsme často soupeři nedovolili přejít ani vlastní polovinu hřiště. Nicméně náhodné koše soupeřek a nervozita našich hráček při jednoduchých zakončení způsobila, že ač jsme byli lepším týmem z výhry se radoval soupeř. Kralupy-USK 59:53 (15:17, 21:18, 12:6, 11:12) Fauly 20:14, TH 16/10:22/7 Body Brányiková 22, Černá 8, Škripecká 8, Hůlková 5, Hercíková 4, Červenková 2, Maximová 2, Zelenková 2, V zápase druhém jsme nastoupili proti Benešovu. Soupeř s námi dokázal držet krok pouze v prvním poločase. Ukázalo se jako velmi správný tah dát v zápase šanci hráčkám z lavičky, které zahrály velmi dobře. Tímto počinem jsme, i při dodržení pravidel o předepsaném střídání, mohli v celém druhém poločase použít do hry jakoukoliv hráčku. Do čtvrtiny třetí jsme tak nastoupili takřka v nejsilnější možné sestavě, což znamenalo že jsme soupeře jasně přehráli. USK - Benešov 87:60 (19:13, 15:24, 22:14, 31:9) Fauly 19:17, TH 20/7:17/8 Body: Brányiková 20, Hůlková 18, Škripecká 17, Černá 9, Hercíková 8, Odstrčilová 7, Maximová 4, Červenková 2, Hrůzová 2 Poslední zápas ve skupině byl bez naší účasti. A ač byl zápas svým průběhem celkem vyrovnaný, dopadl bohužel lépe pro domácí Kralupy. Což mělo za následek, že jsme skončili ve skupině, kde postupoval pouze vítěz, na místě druhém. Benešov - Kralupy 42:54 Konečná tabulka: 1. Kralupy. 2 2 0 113:95 2. USK Pha 2 1 1 140:119 3. Benešov 2 0 2 102:141