9.4.2023
Náš první turnaj byl Velikonoční, hned po dohrání základní sezóny U12. Některé holky se připravovaly na přijímačky na střední školy, proto jsme nikam neodcestovaly a zůstaly na Pražském Euro Easter Cupu v Letňanech.

Během 4 dnů nás čekalo 6 zápasů. Kvůli nízkému počtu přihlášných týmů nás pořadatelé spojily s dalšími dvěmi kategoriemi. 

 

První zápas jsem odehrály s holkami ze Slaného, zápas nebyl na úvod jednoduchý, ale vyhráváme ho celkem jasně. Holky totiž zase prospaly první poločas a udělaly spousty zbytečných chyb.

USK : Slaný 39:58

 Zápas proti holkám z Lovosic byl nejvyrovnanějším zápasem, měly jsme problém ubránit 1 Lovosickou hráčku, která nás převážně svou výškou zlobila. Naštěstí jsme si držely náskok dvou bodů až dokonce.

USK : Lovosice 31:29

 Opět nás čekal ranní zápas, od 9h. Trochu mě to děsilo.. naštěstí byly holky namotivované porazit kluky z Kbel. Nutno říct, že kluci byly ročník narození 2013, takže od většiny našich holek o 2 roky. Výsledek o tom vypovídá.

USK : Kbely 2013 63 : 4

 Druhý nedělní zápas byl s týmem Slovanky 2012, zápas byl od začátku bakloněný pro nás a výsledek byl na konci také jasný.

Slovanka 2012 : USK 16 : 52

 Na poslední zápas v sobotu jsem čekaly až do 18:20, hrály jsem proti holkám 2012 z Litoměřic. Roční rozdíl byl vidět, přesto si myslím, holky z Litoměřic byly šikovné.

Litoměřice 2012 : USK  0:80

 

Poslední zápas v něděli dopoledne byl pro nás o 1. místo. Potkaly jsem se se Slovankou, kterou známe z PP. Se Slovankou jsem zvyklý vyhrávat, ale protože byl soupeř v nízkém počtu, byl to pro nás jasně vyhraný zápas.

Z turnaje si odvážíme zlatou medaily, ale nejen to!! Byl to super ztmelovací zážitek, hlavně čas mezi zápasy, který jsme strávily například pobytem na hřišti, obědem v nedaleké pizerii nebo hraní her.

Už teď se holky těší na víkend ztrávený ve Žďáře, kam si jedou pro další medaily na Národní Festival.laughing

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Modřany 18:00-19:30
středa
Modřany 16:00-17:30
pátek
Modřany 17:00-18:30

Trenéři

Lucie Luxová
Alena Petlanová