4.12.2022
Náš poslední víkend s U12 byl opět víkend těžký. Čekaly jsme, že všechny zápasy budou vyhrocené a vyrovnané. I přes jednu prohru jsme s výsledky spokojení a holky moc chválím.

První zápas proti HBB byl asi moc brzo, protože holky první poločs celý prospinkaly, což se ukázalo i na poločasovém skóre. Naštěstí se holky v druhém poločase probraly a dotáhly zápas do vítězného konce. HB holky jsou ovšem šikovné a umí hrát týmový basket, není divu, že se nám s nimi hraje špatně a dokáží nás pěkně potrápit.

USK : HBB 59:36 (8:10, 24:19, 40:25)

S Tygřicemi byl jasný cíl, prohrát o méně, než prohrály ony s námi minule. Pozitivní věc? Cíl splněn!! Ale myslím si, vzhledem k vyrovnanému poločasu, mohl být konečný výsledek ještě o méně.. škoda 3. čtvrtiny, kdy nám vypadla obrana a to rozhodlo celý zápas. Je prostě vidět, že v tomto věku stačí 2 šikovné hráčky, aby porazily soupěře, zvlášť nás, trpaslíky. sealed

USK : Tygři 28:58 (11:12, 17:26, 21:46)

V neděli poslední zápas sezóny proti Slovance, tento víkend nejdůležitější zápas. Holky šly namotivované, že Slovanku prostě porazí, což bylo vidět hlavně na záčátku zápasu, po 5 minutách stav 14:0 pro nás! Pak jsme ovšem nechaly soupeřky rozběhnout a zápas se stal vyrovnaným. Vedení jsme si však udžely až do konce, jenom mě mrzí, že bylo konečné skóre pouze o 11, mohlo to být klidně o víc.

Slovanka : USK 46:57 (12:16, 18:25, 30:41)

Velkým pozitivem je, že se nemusím bát i do vyrovaných zápasů pustit ,,lavičku,, - beru to jako největší úspěch týmu. Holky superwink

Doufám, že první zápasy v roce 2023 budou na stějně pozitivní vlně jako letos! Těšíme se hned 7. a 8. ledna na Spartě a Wizardech. :)