7.3.2022
V pondělí 14.2. jsme hrály náš první únorový zápas. Holky šly do na zápas s elánem. Bohužel první čtvrtinu nás svým útokem protihráčky překvapily a skončila 17:2. My jsme se však na druhou čtvrtinu více připravili a holky to vytáhli na 22:19. Po poločase však byly naše hráčky unavené, i přes to do toho šli se vším úsilím. Třetí čtvrtina skončila 41:19 a nakonec jsme bohužel prohrály 49:21.

Ve čtvrtek 17.2. jsme jeli za Sokol Nusle na druhý zápas. I když začátek nevypadal moc dobře a první čtvrtinu jsme prohrávaly 4:17, holky se nevzdávaly a šly na protihráčky s větší obranou. Druhá čtvrtina byla zakončená 23:26. Třetí čtvrtinu jsme pokračovali se stejnou bojovností a děvčata zlepšila své nahrávky. Třetí čtvrtinu holky vytáhly na 33:30. Poslední čtvrtina nebyla už tak náročná a vyhrály jsme 45:42.

V úterý 21.2. jsme hrály proti silnému protivníkovi Basket Slovanka. Slovanka nás dost dostávala svýma rychlíma nahrávkama. První a druhou čtvrtinu jsme zakončili 11:18 a 26:42. Ve druhé polovině oba týmy zvýšili score o 12 bodů, poslední čtvrtinu jsme bohužel prohráli 75:47.

V sobotu 26:2. jsme hráli 2 zápasy v jeden den. Začali jsme se BA Sparta. S našima hráčkama jsme si před zápasem ujasnili, jak proti Spartě budeme hrát, jak je budeme bránit a jak se budeme navzájem podporovat na lavičce. První a druhou čtvrtinu jsme ještě nešli na 100%, takže po první čtvrtině jsme měli 8:12 a ve druhé 19:31. Věděli jsme že vyhráváme, i když nejdeme naplno, ale my jsme chtěli, aby hráčky šli plnou parou vpřed v jakékoliv situaci. Body jsme vytáhli ve třetí čtvrtině na 25:47 a čtvrtou čtvrtinu jsme krásně zakončili 27:66.

Náš poslední zápas v měsíci jsme hráli s Basket Slovanka. Holky si stačily odpočinout mezi zápasem se Spartou a Slovankou, takže ukázaly krásnou obranu a vytrvalost. Po první čtvrtině kdy score bylo 4:14 pro Slovanku děvčata neztrácela naději, a šla do druhé čtvrtiny ještě s větší bojovností. Na konci druhé čtvrtiny dokázaly dohnat Slovanku na 18:24. I po veškerém úsilý co do toho hráčky daly, tak třetí a čtvrtá čtvrtina skončili 20:38 a 26:50. Jsem na ně ale moc pyšná, protože vím, že i když se někdy nedaří, tak do toho dají všechno. Jsou to bojovnice a doufám, že to tak zůstane.