21.10.2018
První boje v PP U12

O víkendu jsme zahájili soutěž U12. Hned v začátku nás čekaly boje s nelehkými soupeři. V prvním zápase nás čekala BŠ Praha. Nástup do zápasu se nám nepovedl, po první čtvrtině jsme prohrávali 2:11 a tento náskok byl bohužel rozhodující. Ostatní čtvrtiny byly již vyrovnané, druhý poločas jsme již vyhráli 19:14, v závěru jsme stahovali, ale dostali jsem se již jen na rozdíl sedmi bodů.

USK - BŠ 33:40

Vítková 9, Koudelková 7, Cahová 6, Frantová 5, Zídková, Dvořáková 2, Kadeřábková, Končelíková 1.

Hned v dalším zápase nás čekalo družstvo HB basket. Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaněji než v předešlém zápase. Po celý zápas bylo skóre vyrovnané, přelévalo se z jedné strany na druhou. V závěru rozhodlo našich pár nedaných jasných šancí z podkoše, kde jsme měli výškovou převahu a hlavně pár nepozorností v obraně.

USK - HB basket 41:49

Cahová 16, Koudelková 7, Frantová, Vítková 4, Špatková, Matoničkin, Zídková, Dvořáková, Siebenstichová N. 2.

V neděli nás čekal podle sobotních výsledků papírově nejsilnější soupeř - Sparta.

Do zápasu jsme vlétli nebojácně a především obranou, kdy jsme si dobře vypomáhali, jsme soupeři nepovolili lehké koše. Po celý zápas bylo skóre vyrovnané, holky zaslouží velkou pochvalu za bojovnost. V dramatické koncovce jsme si pohlídali vítězství o 3 body. Musím říct, že asi nejlepší zápas z naší strany a nutno říci, že důležitý faktor byl, že v takovém to vyrovnaném zápase měli tentokrát pod kontrolou zápas i rozhodčí :o)

Sparta - USK 31:34

Koudelková 7, Cahová, Vítková 6, Frantová, Zídková 5, Dvořáková 3, Matoničkin 2.