9.10.2017
Neděle byla ve znamení většího počtu hráček i zlepšeného herního výkonu.

V neděli, netradičně odpoledne, jsme se sešly ve sportovní hale Jeneč k dalším dvěma zápasům PP U12.

Čekala nás odveta s Nobiles Nusle a domácími BŠ Praha.

Odveta s Nuslema se nám opravdu vydařila, i když to tak po první odehrané čtvrtině vůbec nevypadalo. Body si mezi sebe rozdělilo více hráček a dokázaly jsme mnohem lépe spolupracovat. Utkání sledovala v roli diváka i trenérka U11 Lucka Zeithammerová a i ona pronesla pochvalný komentář, což mě samozřejmě velmi potěšilo. Velkým přínosem pro tým byla Adina Frantová, která se na nedělní utkání připojila. Holky zaslouží velkou pochvalu, hlavně za nasazení v obraně, kdy si v případě potřeby dokázaly v čas vypomoct. V útoku se probudila naše "nejzkušenější" hráčka Adéla Linharotvá a po zásluze byla vyhlášena nejlepší hráčkou tohoto utkání.

USK Praha x Nobiles Nusle 42 : 28 (3:14, 16:15, 25:20)

V druhém utkání proti favorizované týmu BŠ Praha jsme sice velmi dlouho hrály skoro rovnoceného partnera, ale v závěru utkání se ukázalo kdo má navrh. Vypovídá o tom skóre poslední čtvrtiny 4:19!!! Výsledek je díky tomu k nám poměrně krutý, jelikož jsme tři čtvrtiny hrály velmi dobré utkání. Linda Srpová velmi dobře ubránila v druhé čtvrtině kapitánku soupeře Emu Brzoňovou. Bodově se výrazněji prosadila Adina Frantová 7 bodů a Adéla Linhartová 9 bodů. Velmi bojovný výkon hlavně v obraně předvedla Verča Špatková a po zásluze byla vyhlášena nejlepší hráčkou utkání.

USK Praha x BŠ Praha 32 : 56 (9:13, 16:27, 28:37)