8.1.2023
První víkend v roce 2023 byl pro náš tým 100% úspěšný

USK Praha vs. BK Strakonice - 65:40

V prvním zápase nového roku jsme na domácí palubovce přivítali BK Strakonice. Tým Strakonic v sezóně ještě nevyhrál, a tak jsme byly jasnými favority zápasu. V celém zápase jsme sice ani jednou neprohrávaly, ale předvedený výkon nebyl dobrý. Náš tým vyprodukoval neuvěřitelných 36 ztrát, které často plynuly z naší netrpělivosti v útoku a ve špatném řešení dvojiček.

USK Praha vs. BA Sparta - 94:31

Druhý hrací den přinesl do haly Královka derby se Spartou Praha. Do zápasu jsme vstoupily úplně jinak než předchozí den – byly jsme koncentrované, plnily jsme pokyny trenérů a vyvarovaly jsme se zbytečných ztrát. Díky kvalitnímu doskoku (celkem 53) a ziskům (celkem 22) jsme častokrát zahrály rychlý protiútok, ze kterého jsme daly celkem 34 bodů oproti 4, které daly soupeřky. Tento zápas byl jedním z našich nejlepších v sezóně. Za zmínku stojí celkem 13 asistencí Lindy Srpové!

Za 14 dní odehrajeme zápasy na půdě Slovanky a HB Basketu.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

22.
led
80
48
HB Basket
USK Praha
21.
led
43
58
Basket Slovanka
USK Praha

Tabulka

1.
HB Basket
23
2.
Levhartice Chomutov
23
3.
USK Praha
20
4.
Basket Slovanka
17
5.
Tygři Praha
16
6.
BA Sparta
15
7.
BK Strakonice
12

Tréninky

Trenéři

Lubor Blažek ml.
Lenka Pajkrtová