29.6.2020
Ohlédnutí za nedohranou sezónou 2019/2020
I po odchodu silného ročníku 2002 jsme vstupovali do nového ročníku Extraligy U17 s těmi nejvyššími ambicemi - a to obhájit titul. Před sezónou náš tým doplnila Nikola Zdeňková, spolu s odchovankyněmi z U15 a v průběhu sezóny se k týmu připojila Tereza Jenková.
První zápasy odehrála naše děvčata o víkendu 5. a 6.10.2019 na horké půdě moravských celků Ostravy a Havířova. Následovali zápasy s Hradcem Králové, Trutnovem, Spartou a HB Basketem. Všech těchto 6 zápasů jsme na úvod vyhráli. První porážky jsme si připsali na konto v polovině listopadu. Nejprve se Slovankou, která patřila ke spolufavoritům soutěže a druhý den s Levharticemi z Chomutova. Další hrací víkend jsme si spravili chuť s brněnským týmy. Ve dvojičce na nás čekal tým Strakonic, který měl být pro náš tým snadnou záležitostí. Nicméně opak byl pravdou. První zápas byl z naší strany ten nejhorší, co jsme v sezóně předvedli a soupeř zaslouženě vyhrál. Výhra následující den byla utrápená, nicméně se počítala.
Po novém roce začali odvety. Levharticím jsme prohru oplatili, naopak Hradec nám zase vrátil tu jejich. Poslední zápas sezóny jsme odehráli na Slovance, kde jsme prohráli o 5 bodů.
V nedohrané Extralize U17 jsme skončili s bilancí 15 výher a 5 proher na druhém místě.
Všem děvčatům děkujeme za jejich práci a přístup nejen v sezóně, ale i v přípravě. Společně věříme, ze následující sezóna proběhne bez komplikaci.
Těšíme se na fanoušky a rodiče v září na prvních zápasech nového ročníku Extraligy U17 a U19!

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

4.
říj
87
49
USK Praha
SBŠ Ostrava
3.
říj
73
69
USK Praha
BK Havířov

Tabulka

1.
Sokol H. Králové
8
2.
Levhartice Chomutov
8
3.
BA Sparta
7
4.
HB Basket
7
5.
USK Praha
5
6.
Žabiny Brno
5
7.
Basket Slovanka
5
8.
KP Brno
5
9.
BK Havířov
3
10.
SBŠ Ostrava
3
11.
BK Strakonice
2
12.
Loko Trutnov
2

Tréninky

úterý
Petřiny 18:30-20:00
čtvrtek
Petřiny 18:30-20:00

Trenéři

Lubor Blažek ml.