I nadále se individuálně připravujeme!

Kadetky U17

Nic nás nezastaví, individuální tréninky pokračují a my všichni už netrpělivě vyhlížíme začátek společných basketbalových tréninků.

I přes nepříznivou situaci jsme stále v zápřahu! Naše holky nepřestávají trénovat dle videí a instrukcí našich trenérů. Každý den dostáváme od hráček fotky nebo videa s příslušnými cvičeními. A musíme říct, že opravdu dostávají do těla. Vzhledem k tomu, že už děvčata doma cvičí opravdu dlouho, tak je jasné, že se už nemůžou dočkat až si hodí i na koš.

Koronavirus nám všem zkazil plány, za normálních okolností bychom teď slavili třeba i medaili z MČR U19 a mladší dorostenky by svůj vrchol sezóny naopak netrpělivě vyhlíželi. Nicméně nedá se nic dělat a musíme makat a připravovat se na novou sezónu. Navíc jsou pro letošní léto zrušeny i plánované ME všech mládežnických kategorií. Z toho důvodu nám alespoň po dlouhé době nebude nikdo chybět v letní přípravě a v srpnu se sejdeme v kompletním složení.

Všem děvčatům a jejich rodinám přejeme hlavně zdraví !

Tréninky

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

Aktuální výsledky

Basket Slovanka72
USK Praha67
Levhartice Chomutov57
USK Praha64

AktualityZobrazit vše

13/07
Začátek zámořské ženské basketbalové ligy se blíží
Jako nejpravděpodobnější se jeví možnost zahájit letošní ročník WNBA 24. července v IMG akademii na Floridě. Tam se odehrají všechny zápasy jak základní části, stejně tak i celé play-off. Jak už jsme vás informovali, základní část bude zkrácena z 36 na 22 zápasů. Vyřazovací část zůstává beze změny.
10/07
mladé lvice z USK
Včera začal již třetí přípravný kemp Lvic do dvaceti let po pandemii koronaviru. V jeho výběru se objevily i tři hráčky z USK, jmenovitě Anna Merhautová, Tereza Halátková a Kateřina Zeithammerová. Holky jsme poprosily o pár odpovědí a vy si můžete přečíst, jaké otázky padly a jak na ně holky odpovídaly.
07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA