2.2.2020
V průběžné tabulce extraligy U17 jsme na děleném druhém místě.

BK Loko Trutnov – USK Praha 53:93

V 15. kole extraligy zavítal náš tým do Trutnova. Do utkání jsme vstupovali jako favorité, avšak průběh první čtvrtiny tomu vůbec neodpovídal. Od druhé čtvrtiny, kterou jsme vyhráli 33:14 jsme určovali tempo hry. Ve všech statistických činnostech (hlavně na doskoku 32:60) jsme byli lepší a zaslouženě svítilo na konci skóre 53:93 v náš prospěch.

Sokol Hradec Králové – USK Praha 63:62

V brzkých ranních hodinách nás v neděli čekalo družstvo Sokola Hradce Králové, které s námi sousedí v tabulce. Očekával se tedy šlágr kola. Nástup do zápasu se holkám povedl a po 3 a půl minutách jsme vyhrávali 3:11. Následoval timeout domácího týmu, který nás vyřadil z tempa a dalších 5 minut jsme nebyly schopné strefit koš. Druhá čtvrtina měla vyrovnaný průběh a do šaten jsme odcházeli s 4bodovým mankem. To, co v konečném součtu rozhodovalo zápas, byla naše nepovedená třetí čtvrtina, ve které jsme nechali soupeřky odskočit až na 11 bodů. V poslední desetiminutovce jsme naší bojovností dokázali zápas zdramatizovat. Necelé dvě minuty do konce jsme vyhrávali o dva body, ale v rozhodujících chvílích měly navrch domácí hráčky. Prohra 63:62 pro nás znamená dělené 2.místo, které sdílíme právě s dnešním soupeřem.