20.10.2019
Po čtyřech odehraných zápasech se dostáváme do čela tabulky, jsme posledním neporaženým týmem Extraligy U17.

USK Praha – Sokol Hradec Králové 59:50

První zápas extraligy na domácí palubovce jsme odehráli proti Hradci Králové. Rozhodující v tomto zápase byla druhá čtvrtina, ve které jsme si dokázali vytvořit desetibodový náskok. Poločasové skóre bylo 34:25 v náš prospěch. Největší tlak soupeřek přišel pět minut před koncem zápasu, kdy se náš náskok ztenčil na pouhé čtyři body. V posledních minutách zápasu jsme se dokázali z tlaku oklepat a dovést utkání do vítězného konce. V zápase se nám dařila střelba trestných hodů, proměnili jsme 17 z 22 vystřelených. Na straně druhé nás trápil vysoký počet ztrát, kterých bylo celkem 27.

USK Praha – BK Loko Trutnov 87:46

Nedělní utkání probíhalo přesně podle našich představ. Velmi dobře jsme bránili a nedovolili jsme soupeři dostat se do herní pohody. Po agresivní obraně jsme získávali míče a zakončovali z přesilových situací. V poločase jsme vedli už o 24 bodů a po čtyřiceti odehraných minutách se rozdíl vyšplhal na 39 bodů. Do utkání nastoupilo všech 12 hráček a každá z nich odehrála nejméně 10 minut.