13.1.2019
Na domácí i venkovní palubovce jsme soupeři nasázeli 86 bodů

USK Praha – BK Levhartice Chomutov 86:40

Zápas jsme začali šňůrou 10:0 a od prvních minut jsme drželi zápas ve své režii. Výsledek první čtvrtiny 28:3 je vypovídající o průběhu. Ve druhé čtvrtině jsme pokračovali v nasazení a v poločase jsme vedli 52:15. V druhém poločase se náš náskok i nadále zvyšoval. Konečný výsledek byl 86:40.

BK Levhartice Chomutov - USK Praha 58:86

Nedělní utkání mělo odlišný průběh oproti včerejšímu. Hráčky Chomutova šly do zápasu nebojácně a první čtvrtina byla velice vyrovnaná. Dobrým vstupem do druhé čtvrtiny jsme začali soupeři bodově odskakovat a trojka v závěrečných vteřinách od Kateřiny Zeithammerové upravila skóre na 26:40. Ve třetí čtvtině jsme si vypracovali až 22 bodový náskok, který ovšem soupeřky dokázaly ještě snížit na 13 bodů. Ve čtvrté čtvrtině se rozdíl ve skóre zvyšoval až na konečných 28 bodů.