10.1.2023

Neúspěšný víkend mají za sebou hračky U17B.
V sobotu přivítaly na domácí palubovce hračky BK Klatovy.
Soupeř sice přijel jen se šesti hráčkami,ale převyšoval nás výškově i fyzicky.Adept na postup do extraligy vedl od začátku zápasu a jednoznačně zvítězil 100:41.

Na nedělního soupeře, DBAK Plzeň, jsme si věřily více,protože v prvním kole jsme ho porazily.
Do utkání jsme vstoupily velice dobře a první čtvrtinu vyhrály 18 : 9. Ve druhé čtvrtině soupeř vytáhl obranu, začal zdvojovat a naše hráčky, i přes rychlé dva timeouty, neuměly zareagovat a v poločase jsme prohrávaly 35 : 43.
Ve druhé části zápasu se naše hra zlepšila, ale bohužel na vítězství to nestačilo a prohrály jsme 61 : 78.
Pozitivní je, že v našem týmu hrají hračky U15 i U14, pro které jsou tyto těžké zápasy neocenitelnou zkušeností, kterou určitě využijí i v budoucnu.