4.11.2019
O víkendu pokračovala celostátní liga U17 v severních Čechách.

K prvnímu zápasu jsme v sobotu nastoupily proti družstvu Litoměřic. Do zápasu holky vstoupily s velkým nadšením a se starším soupeřem držely krok. První čtvrtina skončila těsným vedením soupeře 14:12, druhá čtvrtina skončila 18:14 a mírný náskok si soupeř udržel do konce zápasu. I přes zlepšení holek v obraně v průběhu zápasu se nepovedlo zápas otočit v náš prospěch a prohrály jsme 55:63.

V neděli jsme hrály na hřišti vedoucího týmu soutěže, týmu z Ústí nad Labem. Soupeř hrál od začátku zápasu tvrdý presink, na který se nám podařilo reagovat, ale bohužel nás srážel špatný návrat do obrany po našich neproměněných šancích. Toho náš zkušený soupeř pochopitelně využíval a po celý zápas navyšoval svůj náskok. I přes vysokou porážku 99:51 musíme holky pochválit za bojovnost. Tyto zápasy se staršími soupeři (většina našeho týmu je ročník 2005) holky posouvají dopředu a nabyté zkušenosti určitě zúročí během dalších zápasů, především ve své kategorii.