Druhý víkend s DL U17 a znovu doma

Kadetky U17 B

První vítězství v DL U17!!!

O víkendu jsme sehrály další dvě utkání dorostenecké ligy.

V sobotním utkání proti BK Brandýs jsme nastoupily velmi vlažně, nechtělo se nám bojovat, vracet se do obrany. Jediné co se zlepšilo oproti prvnímu víkendu byl obranný doskok, konečně jsme začaly "brát na záda". Bohužel Brandýs se chytnul, hráčky měly velmi dobrou úspěšnost střelby z dálky a rozdíl ve skóre se navyšoval.

 

V neděli přišlo do haly úplně jiné družstvo, nejen na straně soupeřek. Proti družstvu z Poděbrad jsme nastoupily velmi bojovně, odhodlaně konečně zvítězit.

Během celého utkání jsme navyšovaly rozdíl ve skóre. Všechny hráčky se zapsaly na skórovací listinu a ze všech hráček čišila rodost ze hry. Konečné skóre 89:35 je vypovídající.

Škoda, že takto neumíme hrát i proti těžším soupeřům. Máme na čem stále pracovat.

 

Tréninky

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

Aktuální výsledky

USK Praha B46
Slovan Litoměřice75
USK Praha B62
Basket Říčany63

AktualityZobrazit vše

31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.
28/05
Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
25/05
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Jsme zpátky v tréninku!

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA