Dohrávka s Mladou Boleslaví vyšla na jedničku

Kadetky U17 B

V dohrávce DL U17 jednoznačně vyhráváme nad Mladou Boleslaví.

USK B x Pastelka Mladá Boleslav 83:53

Netradičně ve středu jsme odehráli další utkání DL U17 skupiny Play Out. Rozjezd byl velmi pomalý, bylo spoustu ztrát a zlehka holky podcenily obranu. Provní čtvrtina byla ještě vyrovnaná, pak už jsme utkání ovládli.Postupně z holek spadla únava ze školy a chvílemi byla velká radost se dívat jakou hru předváděly. To co soupeřkám chybělo na basketbalových dovednostech, to se snažily nahradit urputností a silou a tak utkání bylo celou dobu velmi bojovné ve kterém nechybělo spoustu soubojů o míč.   Posilou v týmu byla Barča Kapková, která maximálně využila své výškové převahy a také ukázala svůj herní přehled, když dokázala přihrávat lépe postaveným spoluhráčkám.

Body: Kapková 22, Sklenaříková 12, Mynářová 10, Maršíková 9, Zídková a Hranáčová 8, Heřmanová , Čechová a Vaňková 4, Zachová 2

 

Nejbližší zápasy

18/01/20od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
SLUNETA Ústí n. L.
19/01/20od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
Slovan Litoměřice

Tréninky

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

Aktuální výsledky

BK Brandýs n.L.79
USK Praha B56
Válečnice Děčín 51
USK Praha B70

AktualityZobrazit vše

14/12
USK poráží Lvice
Poslední zápas v Renomia ženské basketbalové lize před Vánoci odehrál ZVVZ USK Praha v Hradci Králové. Tam se utkal s druhým týmem tabulky, domácími Lvicemi.
13/12
Polovina ELW z pohledu čísel
Středečním utkáním skončila první polovina základní části Euroligy. Podívali jsme se na statistiky uplynulých sedmi kol a na to, jak v nich obstál ZVVZ USK Praha nebo jednotlivé hráčky našeho týmu. V jedné české písničce se zpívá: „…statistika nuda je…“, tak se podíváme, jestli je to pravda.
12/12
Alyssa Thomas
Ve včerejším zápase proti Castors se povedl nejlepší výkon dosavadní euroligové sezóny. Zaznamenala ho naše hráčka Alyssa Thomas. Její fenomenální formu potvrzují i čísla a ta zní: 26 bodů, 18 doskoků, 4 zisky, 3 asistence a 45 užitečnost. Na všechny její body, které zaznamenala za necelých 35 minut, se můžete podívat v tomto článku.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Poslední zápasy v roce 2019

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA