10.2.2019
Velmi nešťastný víkend odehrál rezervní tým kadetek. V pátek v předehrávce po velmi špatném výkonu prohrává v prodloužení v Litoměřicích 53:57, a v sobotu doma s daleko větším nasezením nestačil na Kralupy 82:85

Slovan Litoměřice : USK Praha 57:53

V Litoměřicích jsme odehrály velmi špatné utkání, i když začátek tomu nenasvědčoval. Začaly jsme výborně a byly jsme jenoznačně lepší. Jenže to nám vydrželo jen v první čtvrtině. Čím déle jsme hrály, tím více jsme se přizpůsobovaly soupeřově pomalé hře. V druhé půlce chybělo nasazení a v prodloužení odvaha klíčových hráček vzít zakončení na sebe a vyhrát.

Body: Nekolná 16, Hranáčová 11,Mynářová a Maršíková 7,Petáňováí 6, Sklenaříková, Čechová a Kačírková 2

USK Praha B : BK Junior Kralupy  82:85

Naprosto jiný přístup,bojovnost, pěkný baksetbal ale bohužel opět porážka. S naprosto rozdílným nasazením šly holky proti Kralupům. Velká bojovnost a kolentivní nasazení nakonec přece jen nebylo odměněno vítězstvím. Výborný výkon a své možnosti ukázala Kačka Mynářová, autorka dvacet bodů . Velmi dobře zahrála i kapitánka týmu Míša Maršíková a velké oživení do hry přinesla Kája Zachová.

Body: Nekolná 27, Mynářová 20, Maršíková 11,Hranáčová 7,Zachová,Sklenaříková a Petráňová 4, Kačírková 3, Pajkrtová 2