10.3.2019
V nedělním utkání jsme nastoupily proti poslednímu týmu v tabulce. Dle výsledků poslední, ale pro nás velmi nepříjemný soupeř. USK Praha - Severočesko 68:58

Vstup do utkání jsme měli famózní, 14:0 a vypadalo to,že tentokrát to byde narozdíl od minulého utkání jednoduché. Jenže už konec první čtvrtiny skončil 16:14. Opět jsme měly velké výpadky v obraně a přestaly jsme hrát rychlé protiútoky, v postupném jútoku jsme se trápily a to byla voda na mlýn soupeřek.  Do poločasu jsme si sice udělaly mírný náskok, přesto třetí čtvrtina byla opět velmi nervózní. Holky musím pochválit hlavně za přístup a nasazení v poslední čtvrtině. Přitvrdily jsme v obraně, ze které jsme získaly několik míčů, ze kterých jsme daly body z protíútoku , dokázaly jsme několikrát ubránit útok soupeřek, že nestačily vystřelit do 24 sec. Příkladný výkon předvedla Anička Hranáčová, která celé utkání byla lídrem  jak v útoku , tak v obraně a v důležitých momentech vzala střeleckou aktivitu na sebe. Velmi dobře zahrála také Hanka Kačírková a Vanessa Vopičková. Velký herní prostor dostala také Andy Zídková.

Body: Hranáčová 18, Nekolná 15, Vopičková 12,Petráňová 8, Kačírková 6, Mynářová 4, Vaňková 2, Zídková, Pajkrtová a Zachová +