Důležité vítězství DLU17

Kadetky U17 B

V nedělním utkání jsme nastoupily proti poslednímu týmu v tabulce. Dle výsledků poslední, ale pro nás velmi nepříjemný soupeř. USK Praha - Severočesko 68:58

Vstup do utkání jsme měli famózní, 14:0 a vypadalo to,že tentokrát to byde narozdíl od minulého utkání jednoduché. Jenže už konec první čtvrtiny skončil 16:14. Opět jsme měly velké výpadky v obraně a přestaly jsme hrát rychlé protiútoky, v postupném jútoku jsme se trápily a to byla voda na mlýn soupeřek.  Do poločasu jsme si sice udělaly mírný náskok, přesto třetí čtvrtina byla opět velmi nervózní. Holky musím pochválit hlavně za přístup a nasazení v poslední čtvrtině. Přitvrdily jsme v obraně, ze které jsme získaly několik míčů, ze kterých jsme daly body z protíútoku , dokázaly jsme několikrát ubránit útok soupeřek, že nestačily vystřelit do 24 sec. Příkladný výkon předvedla Anička Hranáčová, která celé utkání byla lídrem  jak v útoku , tak v obraně a v důležitých momentech vzala střeleckou aktivitu na sebe. Velmi dobře zahrála také Hanka Kačírková a Vanessa Vopičková. Velký herní prostor dostala také Andy Zídková.

 

Body: Hranáčová 18, Nekolná 15, Vopičková 12,Petráňová 8, Kačírková 6, Mynářová 4, Vaňková 2, Zídková, Pajkrtová a Zachová +

Nejbližší zápasy

05/10od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
Válečnice Děčín
06/10od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
Basket Severočesko

Tréninky

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

AktualityZobrazit vše

19/08
Hráčky USK a jejich léto
Naše hráčky zahájily minulý týden přípravu na nadcházející sezonu. Zeptali jsme se jich, jaké bylo jejich léto. Pro dnešek tu máme odpovědi nováčka týmu a zkušeného matadora.
12/08
Lvice skončily na ME U20 na konečném 9. místě
10/08
Mladé české basketbalistky znovu porazily Švédsko
České basketbalistky do dvaceti let vkročily lépe do zápasů o umístění. V dnešním utkání proti Švédsku, se kterým se střetly i ve skupině, dominovaly a zítra si zahrají zápas o celkové 9. místo na evropském šampionátu.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

V širší nominaci o ME U16 máme 5 hráček

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA