Důležité vítězství DLU17

Kadetky U17 B

V nedělním utkání jsme nastoupily proti poslednímu týmu v tabulce. Dle výsledků poslední, ale pro nás velmi nepříjemný soupeř. USK Praha - Severočesko 68:58

Vstup do utkání jsme měli famózní, 14:0 a vypadalo to,že tentokrát to byde narozdíl od minulého utkání jednoduché. Jenže už konec první čtvrtiny skončil 16:14. Opět jsme měly velké výpadky v obraně a přestaly jsme hrát rychlé protiútoky, v postupném jútoku jsme se trápily a to byla voda na mlýn soupeřek.  Do poločasu jsme si sice udělaly mírný náskok, přesto třetí čtvrtina byla opět velmi nervózní. Holky musím pochválit hlavně za přístup a nasazení v poslední čtvrtině. Přitvrdily jsme v obraně, ze které jsme získaly několik míčů, ze kterých jsme daly body z protíútoku , dokázaly jsme několikrát ubránit útok soupeřek, že nestačily vystřelit do 24 sec. Příkladný výkon předvedla Anička Hranáčová, která celé utkání byla lídrem  jak v útoku , tak v obraně a v důležitých momentech vzala střeleckou aktivitu na sebe. Velmi dobře zahrála také Hanka Kačírková a Vanessa Vopičková. Velký herní prostor dostala také Andy Zídková.

 

Body: Hranáčová 18, Nekolná 15, Vopičková 12,Petráňová 8, Kačírková 6, Mynářová 4, Vaňková 2, Zídková, Pajkrtová a Zachová +

Nejbližší zápasy

18/01/20od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
SLUNETA Ústí n. L.
19/01/20od 00:00 / SH Královka
USK Praha B
Slovan Litoměřice

Tréninky

úterý: Petřiny, 18:30 - 20:00

čtvrtek: Petřiny, 18:30 - 20:00

Aktuální výsledky

BK Brandýs n.L.79
USK Praha B56
Válečnice Děčín 51
USK Praha B70

AktualityZobrazit vše

14/12
USK poráží Lvice
Poslední zápas v Renomia ženské basketbalové lize před Vánoci odehrál ZVVZ USK Praha v Hradci Králové. Tam se utkal s druhým týmem tabulky, domácími Lvicemi.
13/12
Polovina ELW z pohledu čísel
Středečním utkáním skončila první polovina základní části Euroligy. Podívali jsme se na statistiky uplynulých sedmi kol a na to, jak v nich obstál ZVVZ USK Praha nebo jednotlivé hráčky našeho týmu. V jedné české písničce se zpívá: „…statistika nuda je…“, tak se podíváme, jestli je to pravda.
12/12
Alyssa Thomas
Ve včerejším zápase proti Castors se povedl nejlepší výkon dosavadní euroligové sezóny. Zaznamenala ho naše hráčka Alyssa Thomas. Její fenomenální formu potvrzují i čísla a ta zní: 26 bodů, 18 doskoků, 4 zisky, 3 asistence a 45 užitečnost. Na všechny její body, které zaznamenala za necelých 35 minut, se můžete podívat v tomto článku.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Poslední zápasy v roce 2019

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA