22.10.2017
O víkendu 21.-22.10.2017 odehrál tým U17B další dvě utkání v dorostenecké lize. V sobotu poráží zcela jednoznačně soupeřky z Ústí nad Labem, v neděli vydřel výhru se Slovanem Litoměřice.

V sobotu jsme nastoupily v posílené sestavě. Poprvé za DL nastoupila Nela Blažková, Bára Nováková a Klára Odvárková. Utkání se povedlo zvláště Klárce Odvárkové, která se s 20 body stala nejlepší střelkyní týmu.Pochvala však patří všem hráčkám za nasazení, bojovnost a agresivní obranu.

Body: Odvárková 20, Gurtlerová 11, Nováková 10, Mynářová, Blažková 8, Petráňová 7, Sklenaříková 5, Špelinová a Hranáčová 4, Maršíková 1.

V neděli jsme proti Litoměřicím začaly vlažně a celkový herní projev byl strnulý, těžko jsme se prosazovaly, přesto do 18.minuty jsme byly lepším týmem a vedení 26:15 nasvědčovalo, že bychom se neměly o výsledek bát. Bohužel závěrečné dvě minuty do poločasu jsme prohrály 8:0 a po třetí čtvrtině jsme již prohrávaly o bod.Nástup do 4 čtvrtiny byl stále pod taktovkou soupeřek. Špatně jsme bránily a nedařilo vůbec v útočné fázi. Za prvních pět minut jsme nedaly ani bod a soupeř už vedl o 9 bodů. Přesto jsme to nevzdaly a výrazně zlepšenou obranou, trojkou Novákové jsme zavelely k obratu. V závěru  se nám podařilo dostat míč na Sáru Špelinovou, která se postarala o většinu našich bodů. Výborné utkání odehrála Babeta Sklenaříková, která byla velice platnou hráčkou !

Body: Špelinová 18, Blažková 7, Gurtlerová, Votrubová 4, Odvárková a Nováková 3, Mynářová a Sklenaříková 2, Hranáčová 1