5.10.2017
Výsledek utkání ovlivnila herní nezkušenost našeho mládí a úzký kádr týmu. Proti
Proti starším a zkušenějším hráčkám jsme nastoupily v oslabené sestavě, zkušenější hráčky se připravovaly s Extraligou a z mladších ještě v den utkání onemocněly dvě. Do hry se nakonec zapojilo pouze 8 hráček. Přesto vstup do utkání nám vyšel skvěle. Dařilo se nám v útoku dostat míč na pivotky Kapkovou a Špelinovou, které úspěšně zakončovaly. Prvních šest minut a vedeme 10:0. Čtvrtina končí 16:8 v náš prospěch a vypadá to nadějně. Bohužel máme úzký kádr a soupeřky dva roky navíc herních zkušeností. Když na nás vytáhly zonový presink po celém, měly jsme často velký problém dostat míč na útočnou polovinu. Z našich ztrát Plzeň těžila jednoduchými koši a navíc se jim střelecky chytla Fronková, kterou jsme nebyly schopne ubránit, z 39 bodů se ji podařilo nasázet 6 trojek !!.druhou čtvrtinu jsme prohrály 6:2O! Ve třetí jsme se dokázaly vypořádat s se zonpresem a zase jsme hrály vyrovnaně  21:24. V poslední čtvrtině nám došly síly a opět jsme začaly dělat hodně chyb v přechodu z obranné na útočnou půlku. Poslední čtvrtinu prohráváme 14:27 ! Celkově v utkání se projevila herní nezkušenost, došly nám fyzické síly, ale herní zkušenosti, které jsme s takovým soupeřem získaly určitě zúročíme v dalším průběhu sezóny.