9.11.2009
O víkendu jsme odehráli další dvě utkání ligy mladších dorostenek proti Aritmě Praha a Slovance B.

7.11.2009 Aritma Praha - USK Praha B  74 : 46

Aritma Praha si vypracovala náskok již v 1.poločase, který vyhrála 40:25. Naše hráčky nedokázaly ubránit vyšší hráčky Aritmy, hlavně s  odstavením hráček po střele to bylo velmi špatné, kdy hráčky Aritmy měly možnost několikrát za sebou zakončovat.

Body: Míková 15, Strnadová 11, Trojanová 8, Brányiková 4, Zelenková 2, Kopecká 1

8.11.2009  Slovanka B - USK Praha B  81 :45

Se Slovankou naše hráčky dokázaly držet krok jen v první čtvrtině (23:21). Slovanka nás přehrála rychlými protiútoky a naše hráčky se nedokázaly vyrovnat s agresivní obranou, což mělo za důsledek mnoho ztrát.

Body: Kvapilová 14, Brányiková 9, Hořejší 7, Kopecká 5, Hercíková 3, Strnadová 3, Míková 2, Radnická 2