20.11.2022

HB Basket - USK Praha 73:64

BK Strakonice - USK Praha 58:51

Velmi špatné vstupy do zápasu a 3/4 bez dodržování taktiky - jednoduchých věcí, které neustále děláme na tréninku jak z hlediska útoku tak obrany. Hráčky chvílemi působily jak když nechtějí hrát, bojovat. Dlouho jsme se nesetkaly s generací, kde hráčky prosíte, aby šly v nasazení, s bojovností.

S HB zavelila ke zlepšenému výkonu Karolína Petlanová - však velmi pozdě. Ve 4/4 se náš tým prezentoval velmi dobrým výkonem vycházející z obrany. Jednoduchými koši jsme trestaly soupeře a snižovaly manko. Kdybychom hrály v tomto nasazení jakékoliv utkání - můžeme hrát i s favority soutěže. Všichni vidíme a cítíme, čeho tým může dosáhnout. Prohrajete o 9 bodů a nedáte 12 TH

Ve Strakonicích jsme chtěly navázat na dobrý výkon ze 4/4 s HB. Vycházet z obrany a jednoduchými koši trestat soupeře. Opak byl pravdou. Rychlý přechod žádný. Jak když hráčky nechtějí hrát - vyhrát. Emoce 0. Ve 4/4 opět zavelila ke zlepšené hře K.Petlanová, za podpory 15-leté E.Zídkové a K.Cahové. Hrály jsme i o skóre a o udržení 4.místa ve skupině. 

Můžete prohrát, soupeř může být lepší, nemusí se nám dařit, ale ze hřiště máte odcházet, že jsme tam nechaly vše. Bohužel se hráčky nedokáží podpořit, vyhecovat - všude hledají chyby, jen ne u sebe. Pokyny trenéra nerespektují a i po timeoutu zahrají úplně něco jiného. Nejsou ochotny poslouchat. Dobrý výkon berou jen dle minutáže a nastřílených bodů, nechtějí vycházet z obrany. Nepoznáte jestli prožívají radost, naštvání...cokoliv. Jakýkoliv sport je o emocích. Nasazení a bojovnost by měla být samozřejmostí.

 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

10.
pro
Levhartice Chomutov
USK Praha
11.
pro
Sluneta Ústí n.L.
USK Praha

Výsledky

20.
lis
58
51
BK Strakonice
USK Praha
17.
lis
73
64
HB Basket
USK Praha

Tabulka

1.
Levhartice Chomutov
17
2.
Tygři Praha
15
3.
HB Basket
13
4.
USK Praha
11
5.
BK Strakonice
11
6.
Basket Slovanka
10
7.
Sluneta Ústí n.L.
10

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová