20.11.2022

HB Basket - USK Praha 73:64

BK Strakonice - USK Praha 58:51

Velmi špatné vstupy do zápasu a 3/4 bez dodržování taktiky - jednoduchých věcí, které neustále děláme na tréninku jak z hlediska útoku tak obrany. Hráčky chvílemi působily jak když nechtějí hrát, bojovat. Dlouho jsme se nesetkaly s generací, kde hráčky prosíte, aby šly v nasazení, s bojovností.

S HB zavelila ke zlepšenému výkonu Karolína Petlanová - však velmi pozdě. Ve 4/4 se náš tým prezentoval velmi dobrým výkonem vycházející z obrany. Jednoduchými koši jsme trestaly soupeře a snižovaly manko. Kdybychom hrály v tomto nasazení jakékoliv utkání - můžeme hrát i s favority soutěže. Všichni vidíme a cítíme, čeho tým může dosáhnout. Prohrajete o 9 bodů a nedáte 12 TH

Ve Strakonicích jsme chtěly navázat na dobrý výkon ze 4/4 s HB. Vycházet z obrany a jednoduchými koši trestat soupeře. Opak byl pravdou. Rychlý přechod žádný. Jak když hráčky nechtějí hrát - vyhrát. Emoce 0. Ve 4/4 opět zavelila ke zlepšené hře K.Petlanová, za podpory 15-leté E.Zídkové a K.Cahové. Hrály jsme i o skóre a o udržení 4.místa ve skupině. 

Můžete prohrát, soupeř může být lepší, nemusí se nám dařit, ale ze hřiště máte odcházet, že jsme tam nechaly vše. Bohužel se hráčky nedokáží podpořit, vyhecovat - všude hledají chyby, jen ne u sebe. Pokyny trenéra nerespektují a i po timeoutu zahrají úplně něco jiného. Nejsou ochotny poslouchat. Dobrý výkon berou jen dle minutáže a nastřílených bodů, nechtějí vycházet z obrany. Nepoznáte jestli prožívají radost, naštvání...cokoliv. Jakýkoliv sport je o emocích. Nasazení a bojovnost by měla být samozřejmostí.

 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

16.
dub
61
66
SBŠ Ostrava
USK Praha
14.
dub
88
46
USK Praha
SBŠ Ostrava

Tabulka

1.
Žabiny Brno
16
2.
Sokol H. Králové
15
3.
BA Sparta Praha
15
4.
Tygři Praha
11
5.
Levhartice Chomutov
10
6.
USK Praha
10
7.
HB Basket
10
8.
Loko Trutnov
9

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová