16.10.2022
Kvůli obsazenosti haly se extraliga U19 hrála v SH Folimanka.

USK Praha - Slunete Ústí n.L. 89:49

Po špatných výkonech jsme chtěly na Folimance v první řadě změnit projev hry, projev týmu - začít u nasazení a bojovnosti. Tento cíl se nám povedl a přes stále trvající chyby v obraně bereme zasloužené vítězství. 

 

USK Praha - BK Levharti Chomutov 61:64

V neděli nás čekal favorit skupiny a spolufavorit celé soutěže Chomutov - zatím bez porážky. Náš tým, naše hráčky zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost, nasazení. 15letá E.Zídková (a nejen ona) sváděla souboje se zkušenými hráčkami soupeře, které jsou i o tři roky starší. Škoda "hluchých" míst, kdy jsme se bály hrát - bály vyhrát a kde se jednoznačně projevila zkušenost soupeře. Přesto jsme šly do vyrovnané koncovky. Hrubé porušení taktiky po timeoutu v závěru utkání nás stálo se porvat o vítězství. Říká se, že je lepší prohrát o 20 než o pár bodů - porážka trápí, mrzí více. Teď určitě mrzí, ale přesto tento výkon je pozitivem a motivací do další práce. Pochvalu zaslouží celá lavička, která "žila" - přesně tak to má být. 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

10.
pro
Levhartice Chomutov
USK Praha
11.
pro
Sluneta Ústí n.L.
USK Praha

Výsledky

20.
lis
58
51
BK Strakonice
USK Praha
17.
lis
73
64
HB Basket
USK Praha

Tabulka

1.
Levhartice Chomutov
17
2.
Tygři Praha
15
3.
HB Basket
13
4.
USK Praha
11
5.
BK Strakonice
11
6.
Basket Slovanka
10
7.
Sluneta Ústí n.L.
10

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová