11.9.2022
Během tohoto týdne jsme sehrály dvě přípravná utkání. Našimi soupeři byla BA Sparta Praha a SBŠ Ostrava

BA Sparta Praha x USK Praha   69:66

Do utkání proti Spartě jsme vstoupily velmi dobře. Aktivní obranou jsme soupeře donutily k chybám, které jsme následně trestaly jednoduchými koši. Rychlý přechod a přesilové situace nám pomohly k brzkému vedení.  Na to soupeř zareagoval celoplošnou a agresivní obranou, se kterou jsme se po zbytek utkání nedokázaly vypořádat. Zbytečné ztráty, špatné uvolnění hráče bez míče a nedůraz na obranném doskoku vedly k tomu, že jsme svůj náskok ztratily a prohrály o 3 body.

SBŠ Ostrava x USK Praha   75:72

Špatná komunikace v obranné činnosti, zbytečné ztráty, špatná organizace hry, neproměňování vyložených šancí - stále ty samé základní chyby, z kterých se naše hráčky nechtějí poučit a něco na nich změnit. Stále nás přesvědčují o svých pravdách, hře na kterou jsou individuálně zvyklé. Je třeba poslouchat pokynů již na tréninku - co nezkusíte v tréninku, těžko přijde v utkání. Pokud se hráčky snaží, pokoučí se o dodržování základních věcí, je náš tým úspěšný a předvádí hru, kterou bychom se chtěly prezentovat. 100% nasazení by mělo být samozřejmostí - proto sport dělají.

 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

10.
pro
Levhartice Chomutov
USK Praha
11.
pro
Sluneta Ústí n.L.
USK Praha

Výsledky

20.
lis
58
51
BK Strakonice
USK Praha
17.
lis
73
64
HB Basket
USK Praha

Tabulka

1.
Levhartice Chomutov
17
2.
Tygři Praha
15
3.
HB Basket
13
4.
USK Praha
11
5.
BK Strakonice
11
6.
Basket Slovanka
10
7.
Sluneta Ústí n.L.
10

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová