7.11.2021
Z Brna vezeme jedno vítězství s KP.

KP Brno - USK Praha 54:69

Dobrou první polovinu utkání předvedl náš tým. Snažily jsme se o rychlý přechod. I když jsme druhou část polevily, vedení bylo dostačující a my zaslouženě porazily KP Brno.

Žabiny Brno - USK Praha 72:58

Dvě rozdílné poloviny zápasu. V první části hry jsme šly do vedení - hrály aktivně s pokusy o rychlý přechod, či 1:1. Koncem druhé čtvrtiny jsme polevily v aktivitě. V době, kdy jsme měly pouze 3 fauly, necháme hráčku předriblovat celé hřiště a zakončit úspěšnou trojkou s klaksonem. Začátek druhého poločasu byl o několika neproměněných šancí, kterými jsme měly navýšit naše vedení. Opak byl pravdou. Začaly jsme produkovat hru, kterou se vůbec nechceme prezentovat - bez rychlosti, nasazení, bez obrany, bez plnění taktických pokynů - jak v obraně, tak v útoku. Velkou výškovou převahu jsme nedokázaly využít nejenom útočně, ale ani v rámci doskoků, na kterých jsme měly "kralovat". Projevem odevzdaného týmu působily naše hráčky. Tým může prohrát - je to pořád sport, ale prohrát s pocitem, že jsem na hřišti nechal vše - nasazení, bojovnost, chtění se porvat o každý míč. 

 

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

4.
pro
BK Strakonice
USK Praha
5.
pro
HB Basket
USK Praha

Výsledky

21.
lis
84
60
USK Praha
BA Sparta Praha
20.
lis
91
45
USK Praha
B. Jablonec n. N.

Tabulka

1.
Basket Slovanka
17
2.
USK Praha
16
3.
BA Sparta Praha
15
4.
BK Havířov
15
5.
Levhartice Chomutov
15
6.
Studánka Pardubice
14
7.
Žabiny Brno
13
8.
Sokol H. Králové
13
9.
Loko Trutnov
12
10.
KP Brno
10
11.
SBŠ Ostrava
10
12.
BK Strakonice
8
13.
HB Basket
8
14.
B. Jablonec n. N.
8

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lenka Pejčochová