30.3.2011
Po víkendu 1:1 s družstvem Valosunu...

USK Praha : Valosun Brno 59:52 (16:18,33:28,47:40)

Do Prahy přijelo velice bojovné družstvo Brna, které se "rvalo" o každý míč, pozici, s čím měla naše děvčata velké problémy...Po vyrovnaném boji, utkání skončilo se šťastným koncem pro nás.

Body:Salačová 15,Matulková 14,Vyoralová 13,Plačková 7,Elhotová 5,Borovenová 2,Elhotová 2

USK PRAHA : Valosun Praha 76:79 (9:21,33:43,56:60)

Už v sobotním utkání družstvo Valosunu dokázalo, že bude bojovat a porve se o vítězství. Možná si  naše děvčata myslela, že to půjde samo, neplnila taktické pokyny, obvzlášť v obraně a tak družstvo Valosunu se dostalo až na +21. S agresivní obranou Valosunu se naše děvčata nedokázala vyrovnat....Až od 6 minuty třetí čtvrtiny naše děvčata začala hrát a stahovat náskok soupeře.V sedmé minutě poslední čtvrtiny bylo skóre vyrovnané 71:71. Bohužel to nestačilo!!! Všichni si uvědomujeme, jaká v našich děvčatech musí být "síla", když za tak krátkou dobu jsou schopna stáhnout 21 bodů.

Body:Salačová 21,Matulková 13,Plačková 11,Selucká 10,Pudláková 9,Elhotová 7,Borovenová 4