16.2.2022

ŠBK Parker-Hannifin Sadská x USK Praha B  74:84

V úterý sehrálo naše družstvo předehrávku zápasu se Sadskými vosami. Vstup do zápasu ale nebyl podle našich představ a v prvním poločase si soupeř vytvořil mírný bodový náskok. Problém nám dělalo hlavně odstavovaní hráček na doskoku a lepší komunikace, jak v obraně, tak i na útočné polovině. V druhém poločase naše družstvo obrátilo vývoj utkání, a to hlavně díky zlepšené obraně a lepší organizaci hry. Rychlými protiútoky, zlepšenou hrou 1na1 a bojovností v závěru utkání si z tohoto zápasu odvážíme 2 body.

Další kolo finálové skupiny odehraje naše družstvo v neděli 20.2. na půdě K2 Prostějov.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

3.
dub
64
48
USK Praha B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
2.
dub
57
54
USK Praha B
K2 Prostějov

Tabulka

1.
Sluneta Ústí n.L.
18
2.
USK Praha B
17
3.
K2 Prostějov
16
4.
BK Brandýs n.L.
16
5.
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13
6.
Tygři Praha
10

Tréninky

Trenéři

Kůželová Lucie
Jana Klečková