16.6.2021

Kvalifikace o ligu U19

V neděli odehrálo naše družstvo 2 zápasy v rámci kvalifikace o ligu U19. Našimi soupeři byly týmy BK Lokomotiva Karlovy Vary a BK Tygři Praha.

BK Lokomotiva Karlovy Vary: USK Praha  42:116

Díky dobrému vstupu do zápasu jsme po první čtvrtině vedli nad Karlovými Vary již o 23 bodů. Hračky se dobře snažily o rychlý přechod na půlku soupeře, z kterého plynuly snadné koše. V určitých situacích nám však dělala problém obrana a komunikace. I přes tyto chyby náš tým ve zbytku zápasu skóre navyšoval a zaslouženě vyhrál. Bodově se prosadily všechny hráčky.

USK Praha : BK Tygři Praha  45:85 

Do druhého zápasu jsme nastoupili několik hodin po zápase prvním. Vstup do zápasu však nebyl podle našich představ. Po celý zápas nám dělala problém celoplošná a agresivní obrana soupeře. K tomu se přidala špatná komunikace a problémy na doskoku. Z tohoto zápasu si musíme tedy vzít ponaučení a slabé stránky odstranit na tréninku.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

Trenéři