10.6.2021

Po rozvolnění a konečně trénincích v hale, začala i reprezentační soustředění. Tento rok se odehrají Challengers turnaje U16, U18.  Jedinou vrcholnou akcí je MS U19 v Maďarsku. Nikdo v turnajích Challengers nepostuje, či sestupuje. Přesto po ročním výpadku trénování a hraní soutěží, jsou tato setkání motivací pro všechny hráčky.

Do širšího reprezentačního výběru U16 se z našeho klubu USK Praha dostala Karolína Petlanová s Emmou Frankovou. V U18 naše barvy hájí Marie Žílová, Nikola Zdeňková. Pozvány budou i Julie Nekolná s Terezou Jenkovou, které se nyní soustředí na kvalifikační utkání o DL U19, který chce klub vybojovat. Do týmu měla proniknout i Sára Špelinová. Bohužel ze zdravotních důvodů musela přípravu odmítnout.

Vrcholnou akcí pro tuto sezónu určitě bude MS U19. V širiší nominaci trenérky Romany Ptáčkové je za náš klub Kateřina Zeithammerová s Annou Chromou. Přejeme hodně štěstí a budeme našim hráčkám držet pěsti, aby pronikly do závěrečné nominace o MS.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

19.
zář
BK Brandýs n.L.
USK Praha B
16.
říj
USK Praha B
HB Basket B

Výsledky

18.
zář
58
61
Basket Pastelka MB
USK Praha B

Tabulka

1.
BK Brandýs n.L.
2
2.
USK Praha B
2
3.
Basket Pastelka MB
1
4.
Aritma Praha
1
5.
HB Basket B
0
6.
DBaK
0

Tréninky

Trenéři

Kůželová Lucie
Jana Klečková