10.6.2021

Po rozvolnění a konečně trénincích v hale, začala i reprezentační soustředění. Tento rok se odehrají Challengers turnaje U16, U18.  Jedinou vrcholnou akcí je MS U19 v Maďarsku. Nikdo v turnajích Challengers nepostuje, či sestupuje. Přesto po ročním výpadku trénování a hraní soutěží, jsou tato setkání motivací pro všechny hráčky.

Do širšího reprezentačního výběru U16 se z našeho klubu USK Praha dostala Karolína Petlanová s Emmou Frankovou. V U18 naše barvy hájí Marie Žílová, Nikola Zdeňková. Pozvány budou i Julie Nekolná s Terezou Jenkovou, které se nyní soustředí na kvalifikační utkání o DL U19, který chce klub vybojovat. Do týmu měla proniknout i Sára Špelinová. Bohužel ze zdravotních důvodů musela přípravu odmítnout.

Vrcholnou akcí pro tuto sezónu určitě bude MS U19. V širiší nominaci trenérky Romany Ptáčkové je za náš klub Kateřina Zeithammerová s Annou Chromou. Přejeme hodně štěstí a budeme našim hráčkám držet pěsti, aby pronikly do závěrečné nominace o MS.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

3.
dub
64
48
USK Praha B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
2.
dub
57
54
USK Praha B
K2 Prostějov

Tabulka

1.
Sluneta Ústí n.L.
18
2.
USK Praha B
17
3.
K2 Prostějov
16
4.
BK Brandýs n.L.
16
5.
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13
6.
Tygři Praha
10

Tréninky

Trenéři

Kůželová Lucie
Jana Klečková