20.1.2016

Přeložené zápasy.

13.1.2016 Slavia Praha x USK Praha B   67:59

19.1.2016 USK Praha B x Slavia Praha  49:39

Zápasy s týmem Slavia Praha byly přeloženy a dohrávaly se v týdnu. První  ze zápasů se odehrál dne 13.1.2016 na hřišti soupeře. Do zápasu jsme šly s tím, že ubráníme jejich nejlepší hráčky. Začínaly jsme tedy osobní obranou s přesnými pokyny kdo koho brání. Bohužel, první čtvrtinu jsme prohrály o 10 bodů, které nás v závěru mrzely. I přes bojovnost a chuť vyhrát jsme už nedokázaly zápas otočit. Rozhodla první čvtrina a konečný výsledek byl 67:59. Druhý zápas se ovšem  hrál na domácí půdě. Tam jsme se cítily " jistější v kramflecích" a tentokrát jsme první čtvrtinu vyhrály my. Po předchozí zkušenosti jsme bránily zónovou obranu a po TH zone press. Zone press nás soupeř po několika minutách donutil změnit a přešly jsme do osobního pressu  s návratem do osobní obrany. Dne 19.1.2016  tedy s úsměvem na tváři odcházel náš tým. Do dalších zápasů bychom měly zlepšit: doskoky a zakončování z pod koše. Holky chválím za bojovnost a týmového ducha, který nás dovedl k zasloužené výhře:)