Mládež USK

20/02

Starší žákyně U15

Další dvě výhry EX U15
Další dvě utkání Extraligy mají za sebou U15. Ve čtvrteční předehrávce si lehce poradily se Sokolem Kladno. V sobotu je tým z Karlových Varů potrápil podstatně více.
20/02

Juniorky U19

EXTRALIGA U19
Cenné vítězství na KP Brno.
19/02

Starší minižákyně U13

5 kolo ligy starších minižákyň
Po měsíční pauze nás o víkendu 18.a 19. února čekalo další měření sil s už dobře známými soupeřkami. Hostujícím týmem bylo tentokrát HB Basket a Jeneč. Poslední dva týdny nás bohužel v trénincích omezovaly časté absence kvůli nemoci, která potrápila skoro celé družstvo, ale naštěstí jsme se na zápas dostavili v hojném počtu a chyběla nám jen Viky Fričová.

FOTOGALERIE

20/02

Starší žákyně U15

USK - Karlovy Vary
20/02

Starší žákyně U15

USK - Kladno
19/02

Starší minižákyně U13

U 13- 5 kolo liga

 

 

 

AktualityZobrazit vše

22/02
Ve Schiu nevítězíme
Basketbalistky ZVVZ USK Praha zakončily základní skupinu v Evropské lize porážkou 63:71 na hřišti Schia. Ani třetí prohra v soutěži v řadě nic nezměnila na tom, že české mistryně postoupily ze třetího místa ve skupině do čtvrtfinále, ve kterém se utkají s ruským Orenburgem. Schio si výhrou zajistilo postup ze čtvrtého místa na úkor Montpellieru, který prohrál v Krakově 61:77.
21/02
Poslední kolo základní části zakončíme ve Schiu
Basketbalistky ZVVZ USK Praha mají za sebou 13 kol v Evropské lize. Zítra je čeká poslední kolo v italském Schiu. Minulou středu bohužel Pražanky nestačily na turecký Fenerbahce Istanbul, i když ještě 5 minut před koncem čtvrté čtvrtiny vedly o 7 bodů. Turkyně nakonec vyhrály a USK tak skončí po základní části na třetí pozici skupiny A.
20/02
Lvice hlásí před ME zvučnou posilu
Česká basketbalová reprezentace žen získala do svých řad před domácím FIBA Mistrovstvím Evropy (16. - 25. června 2017) posilu. Jak je to možné? České občanství totiž získala dlouholetá opora českého mistra ZVVZ USK Praha Kia Vaughn. Američanka už v Praze točí svou pátou sezonu a nyní jí uvidíme i v dresu národního týmu.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Další dvě výhry EX U15

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
Kia
Candice
Sonja
Karolína
Alena
Ilona
Laia
Marta
Tereza
Tereza
Veronika
Aneta
Michaela
Veronika
Anete
ZVVZ ENVEN GES REAL KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA