12.12.2021

USK Praha B - Sokol Pečky 57:35

Dobrý vstup do utkání měl náš tým. Jednoznačné vedení přišlo na začátku třetí čtvrtiny. Pak přišel zlom v přístupu a nasazení z naší strany. Posledních 15 minut náš tým působil chvilkami spíše až "groteskně" . Hráčky nedávaly vyložené šance, v obraně nic. Působily jsme jak minižákovský tým. I když obdržených 35 bodů může vypadat a ukazovat na naší dobrou obranu - opak je pravdou. Tým soupeře se velmi trápil. Jednoznačně jsme měly vedení navyšovat. Projev v závěrečných minutách působil až trapným dojmem, kterým se vůbec nechceme prezentovat. Hráčky by měly o těchto minutách přemýšlet, zamyslet se nad přístupem, projevem. Do utkání zasáhla celá lavička.

 

USK Praha B - Sokol Pečky 55:73

Výborná první polovina utkání. Super první čtvrtina zápasu - 7:24. Vstup do třetí čtvrtiny a celá čtvrtina byla z naší strany velmi špatná. Z jednoznačného vedení se soupeř přiblížil až na 10 bodů. Krizi jsme ustály . Čtvrtá čtvrtina již byla v naší režii. Nedopustily jsme v  posledním utkání před vánocemi drama. Vánoční svátky strávíme v tabulce na 1. místě - bez porážky.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

5.
úno
USK Praha B
B. Jablonec n. N.
6.
úno
USK Praha B
BK Brandýs n.L.

Výsledky

23.
led
45
92
BC Benešov
USK Praha B
22.
led
56
72
Sokol Nusle
USK Praha B

Tabulka

1.
USK Praha B
26
2.
Sokol Nusle
25
3.
BK Havířov
24
4.
BK Brandýs n.L.
22
5.
Sokol Pečky
20
6.
Aritma Praha
19
7.
Žabiny Brno B
18
8.
KP Brno junior
18
9.
Studánka Pardubice
17
10.
BA Sparta
16
11.
B. Jablonec n. N.
14
12.
BC Benešov
12

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lenka Pejčochová