27.9.2021
První dvě vítězství v nové sezóně.

BK KP Brno junior - USK Praha B 56:75

Přes velkou marodku v týmu jsme do Brna odjely doplněné K.Zeithammerovou a T.Samouk. V deseti nás čekaly těžké zápasy na KP a Žabinách.

Vstup do utkání se nám vydařil. Po první čtvrtině náš tým vedl 7:21. Přes vysoký rozdíl v konečném skóre, tým KP se nevzdával a nenechal nás vydechnout do poslední čtvrtiny. Ve 3/4 jsme si vybraly slabší chvilku. Po neproměněných vyložených šancí nás KP trestalo jednoduchými koši. Tlaku jsme odolaly. V této chvíli nás podržela K.Zeithammerová, která zisky - jednoduchými koši a krásnými asistencemi pro své spoluhráčky vyzvala náš tým k vítězství.

Žabiny Brno B - USK Praha B 64:81

Přes brzské vstávání a začátek utkání v 8 hodin jsme vstoupily do zápasu bojovně. Ve vyrovnaném souboji se nám podařilo odskočit ve třetí čtvrtině. Prezentovaly jsme se velmi dobrou obranou.

Možná výsledky jsou jednoznačné, ale opak je pravdou. Přes velký soutěžní výpadek způsobený pandemií, jsou tyto zápasy výbornými zkušenostmi do dalších bojů.

V dalších utkáních 1.ligy přivítáme 9. a 10.10. na domácí palubovce BC Benešov a Sokol Nusle.