10.6.2021

 

Po rozvolnění a konečně trénincích v hale, začala i reprezentační soustředění. Tento rok se odehrají Challengers turnaje U16, U18.  Jedinou vrcholnou akcí je MS U19 v Maďarsku. Nikdo v turnajích Challengers nepostuje, či sestupuje. Přesto po ročním výpadku trénování a hraní soutěží, jsou tato setkání motivací pro všechny hráčky.

Do širšího reprezentačního výběru U16 se z našeho klubu USK Praha dostala Karolína Petlanová s Emmou Frankovou. V U18 naše barvy hájí Marie Žílová, Nikola Zdeňková. Pozvány budou i Julie Nekolná s Terezou Jenkovou, které se nyní soustředí na kvalifikační utkání o DL U19, který chce klub vybojovat. Do týmu měla proniknout i Sára Špelinová. Bohužel ze zdravotních důvodů musela přípravu odmítnout.

Vrcholnou akcí pro tuto sezónu určitě bude MS U19. V širiší nominaci trenérky Romany Ptáčkové je za náš klub Kateřina Zeithammerová s Annou Chromou. Přejeme hodně štěstí a budeme našim hráčkám držet pěsti, aby pronikly do závěrečné nominace o MS.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

1.
kvě
83
49
USK Praha B
Sokol Nusle
30.
dub
92
47
USK Praha B
BK Brandýs n.L.

Tabulka

1.
USK Praha B
41
2.
BK Havířov
38
3.
Sokol Nusle
38
4.
BK Brandýs n.L.
35
5.
Žabiny Brno B
34
6.
BA Sparta
32
7.
Sokol Pečky
32
8.
KP Brno junior
32
9.
Aritma Praha
31
10.
Studánka Pardubice
31
11.
BC Benešov
27
12.
B. Jablonec n. N.
25

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lenka Pejčochová