10.6.2021

 

Po rozvolnění a konečně trénincích v hale, začala i reprezentační soustředění. Tento rok se odehrají Challengers turnaje U16, U18.  Jedinou vrcholnou akcí je MS U19 v Maďarsku. Nikdo v turnajích Challengers nepostuje, či sestupuje. Přesto po ročním výpadku trénování a hraní soutěží, jsou tato setkání motivací pro všechny hráčky.

Do širšího reprezentačního výběru U16 se z našeho klubu USK Praha dostala Karolína Petlanová s Emmou Frankovou. V U18 naše barvy hájí Marie Žílová, Nikola Zdeňková. Pozvány budou i Julie Nekolná s Terezou Jenkovou, které se nyní soustředí na kvalifikační utkání o DL U19, který chce klub vybojovat. Do týmu měla proniknout i Sára Špelinová. Bohužel ze zdravotních důvodů musela přípravu odmítnout.

Vrcholnou akcí pro tuto sezónu určitě bude MS U19. V širiší nominaci trenérky Romany Ptáčkové je za náš klub Kateřina Zeithammerová s Annou Chromou. Přejeme hodně štěstí a budeme našim hráčkám držet pěsti, aby pronikly do závěrečné nominace o MS.

USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

25.
zář
KP Brno junior
USK Praha B
26.
zář
Žabiny Brno B
USK Praha B

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

1.
BA Sparta
0
2.
USK Praha B
0
3.
Sokol Pečky
0
4.
Žabiny Brno B
0
5.
KP Brno junior
0
6.
Aritma Praha
0
7.
Sokol Nusle
0
8.
Studánka Pardubice
0
9.
BK Havířov
0
10.
B. Jablonec n. N.
0
11.
BC Benešov
0
12.
BK Brandýs n.L.
0

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lenka Pejčochová