1.12.2019
Na první adventní neděli porážíme tým Žabin vysokým rozdílem

USK Praha B - KP Brno B 74:77

Koncovku s týmem KP jsme po taktické stránce nezvládly.  Poslední chyby ve vyrovnané utkání jsou nejvíce vidět, ale o porážce našeho týmu rozhodlo neproměňování vyložených šancí z podkoše a ochota, aktivita našeho týmu hrát 1:1. Tým KP neměl ani v jedné čtvrtině 5 faulů. Zápas odehrály převážně mladé hráčky - starší dorostenky. Snad v chybách najdou ponaučení  do dalších bojů v 1.lize.

USK Praha B - Žabiny Brno B 91:41

Výborný vstup do utkání měl náš tým. O osudu utkání rozhodla první čtvrtina, kdy jsme soupeři povolily vstřelit pouhých 9 bodů -33:9. Tým soupeře přijel v dobré, silné sestavě. Náš tým byl také posílen. Na první adventní neděli jsme se prezentovaly skvělou obranou. I když tým Žabin v druhé polovině přidal, tak do rozjetého utkání se již nedokázal vrátit. Pochvalu zaslouží všechny hráčky našeho týmu za předvedený výkon a přístup.