Aktuality

08
01

Po vánoční pauze nás čeká Trutnov

Zápas na půdě třetího celku tabulky čeká naše basketbalistky již tuto sobotu. V Trutnově budeme hrát od 17:00.
19
12

Bourges si veze z Prahy výhru

Ne že bychom podali špatný výkon. V zápase 9. kola Euroligy jsme byli favoritkám vyrovnaným soupeřem. Bohužel se nám ale v klíčových momentech nevedlo v útoku tak. jak bychom si představovali.
14
12

Na Spartě bez problémů. ve středu zas Euroliga

Výhra 75:57 na Spartě znamenala již 17 bod basketbalistek USK Blex Praha do letošní ligové tabulky. Ve středu nás však bude čekat mnohem důležitější zápas. o body. tentokrát euroligové. budeme bojovat doma s Bourges.
10
12

Zázrak se nekonal

Basketbalistky USK podle očekávání nestačily v Eurolize na Barcelonu a ve Španělsku prohrály 80:56.
08
12

Ve středu hrajeme v Barceloně

Basketbalistky USK Blex Praha čeká v 8.kole Evropské ligy zápas na horké půdě v Barceloně. USK hrál se Španělkami již při své Euroligové premiéře 15. října na Folimance a zápas jim tehdy nevyšel úplně podle jejich představ.
06
12

Na nováčkovi jsme si spravili chuť

Po dvou nepovedených zápasech jsme konečně dokázali podat odpovídající výkon. Na slušném výsledku se podílel celý tým a diváci na Folimance tak mohli poprvé v tomto roce slavit stovku.
03
12

Zápas se Šoproní nám nevyšel

Na dnešek nebudou basketbalistky USK vzpomínat v nejlepším. Do zápasu daly vše. přesto prohrály drtivým rozdílem 30 bodů. když na dnes fantastickou Šoproň nestačily.
30
11

V Brně se nám nedařilo

Smolný zápas sehrály basketbalistky USK Blex Praha na půdě mistrovského Brna. když po nevydařeném výkonu prohrály 43:87.
26
11

Po výhře s Chieti jsme poskočili na 6. místo

Naše basketbalistky dokázaly porazit v 6. kole Evropské ligy italské Chieti 61:57 a získaly tak svou druhou euroligovou výhru.
25
11

Ve středu přijede s Chieti i Němcová

CUS Chieti. To je jméno dalšího soupeře USK v kolotoči bojů Evropské ligy. Zápas s Italkami začíná tradičně v 17.15 v hale na Folimance.
19
11

Ružomberok nad naše síly

Basketbalistky USK Blex Praha podlehly v 5. kole Evropské ligy slovenskému mistrovi. Ružomberoku 60:73. po poločase 35:36.
17
11

Chceme druhou výhru

Euroligový nováček USK Blex Praha má za sebou povedený týden. Minulou středu získal svou první výhru v Evropské lize. když porazil Jekatěrinburg a v sobotu v lize uštědřil Slovance drtivou porážku 98:45. Teď na USK čeká další klání v Evropské lize. jeho soupeřem bude slovenský Rožumberok.

Ve Fotogalerii na Vás čekají nové fotky. Podívejte se do galerie číslo 3...

17
11

Na Slovance bez problémů

Páté vítězství letošní sezóny si připsaly hráčky USK Blex Praha tentokrát na půdě pražské Slovanky. kde zvítězily bez větších problémů 98:45.
12
11

Senzační výhra je na světě

Basketbalistky USK Blex Praha získaly po senzačním vítězství nad loňským euroligovým šampiónem Jekatěrinburgem 70:66 svou premiérovou výhru v Eurolize.
10
11

Na Folimance se představí jeden z nejlepších celků Evropy

Ve středečním zápase 4. kola Evropské ligy. přivítáme na Folimance od 17.15 loňského vítěze celé soutěže. Jekatěrinburg.