V NOVÉ SEZÓNĚ POPRVÉ DOMA

18.10.2021

USK PRAHA X HB BASKET PRAHA 59:57

USK PRAHA X DBAK PLZEŇ 71:40

O víkendu jsme se poprvé v nové sezóně představily na domácí palubovce. V prvním zápase nás čekal tým HB Basket Praha, s kterým to byl od začátku vyrovnaný souboj. I přes to se nám povedlo odskočit na více než desetibodový rozdíl. Zhoršenou obranou a špatným braním na záda jsme dovolily soupeři vyrovnat méně než minutu před koncem na 57:57. Košem v posledních vteřinách jsme však vítězství přiklonily na svou stranu a připisujeme si do tabulky cenné dva body.

V nedělním zápase jsme hostily DBAK Plzeň. Vstup do zápasu se nám vydařil a rychle jsme si tak vytvořily dvouciferný náskok. V druhém poločase jsme v obraně polevily a dovolily soupeři vstřelit více bodů než v poločase prvním. I tak jsme si náskok s přehledem pohlídaly a zaslouženě vyhrály.

Za víkend si tedy připisujeme dvě cenné výhry a čtyři body do tabulky. I tyto zápasy nám však ukázaly, na čem musíme při tréninku dále pracovat.