Předčasně ukončená sezóna st.žákyň U15 B

Shrnutí sezony 2019/2020

Utkání nadregionální ligy jsme zahájily ve skupině B, ve které jsme se postupně utkaly s dalšími sedmi soupeři. První utkání proběhlo na domácí palubovce 14. 9. s Českými Budějovicemi a skončilo naším výrazným vítězstvím (72:25), takže vstup se nám vydaři. Následně jsme ale nešťastně prohrály s Říčanami o 1 bod. Postupně jsme se utkaly s Příbramí, Benešovem, Táborem a Nuslemi. V této základní skupině jsme skončili třetí za Nuslemi a Benešovem s bilancí utkání 7 - 5.

V soutěži jsme pokračovaly ve skupině B1, přičemž jsme stihly odehrát osm utkání se sedmi vítězstvími a jednou porážkou. Poslední utkání předčasně ukončené sezony jsme odehrály 8. 3. na palubovce Příbrami, kde jsme o 5 bodů vyhrály.

Do této soutěže se průběžně více či méně zapojilo třicet našich hráček, nejvíce utkání odehrála Natálie Nyklová (všech 20), o utkání méně Kája Havlišová.

Po nucené domácí přípravě jsme se sešly ke společným tréninkům v hale 12. května, sezonu jsme uzavřely společným týdenním pobytem v kempu na Vysočině. Po prázdninách se sejdeme na tradičním soustředění v Dobřichovicích.

Těšíme se na další sezonu, budeme rádi za vaši podporu.

 

 

Nejbližší domácí zápasy

26/09od 00:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
BK ST - U19 Chance
  
 
 

1.liga

20/07
1.liga

Aktuální výsledky

 
 
 
 

AktualityZobrazit vše

10/08
Euroligové losování online
Zajímá vás, jaké týmy se do následujícího ročníku ženské Euroligy přihlásily? Jste zvědaví, které týmy se představí na Královce? Nebo kam ZVVZ USK Praha pojede bojovat o body? Euroleague Women představí pár zajímavých novinek. Jaké to budou a mnohem více se dozvíte 17. srpna dopoledne.
06/08
Čtvrtina základní části WNBA je za námi
O doby, kdy začal letošní značně upravený ročník WNBA, se odehrálo 5 kol. Podívejme se na poslední novinky, které se v zámoří odehrály.
04/08
Modelky pro nový vzhled českého basketu
Český basketbal prochází velkou vizuální změnou. A není se čemu divit, basketbal v České republice je na vzestupu a proto si zaslouží i specifickou identitu.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA