Postupujeme na MČR

28.4.2019
Ve třetím zápase play-off porážíme Spartu a postupujeme na Mistrovství České Republiky.

BA Sparta – USK Praha 68:85

V sobotu jsme odehráli třetí a zároveň poslední zápas play-off se Spartou. V prvním a druhém zápase, který se hrál na naší domácí palubovce, jsme soupeře jednoznačně porazili a se stejným cílem jsme vstoupili i do tohoto zápasu. Na začátku utkání jsme Spartu podcenili a dovolili jí nastřílet 22 bodů během první čtvrtiny. Především v prvním poločase se náš soupeř prezentoval velmi dobrou střelbou a agresivitou na útočném doskoku. Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu a dovolili jsme Spartě nastřílet po patnácti bodech ve třetí a čtvrté čtvrtině. Rozdíl ve skóre se během poslední čtvrtiny vyšplhal až na 21 bodů a konečný výsledek byl 68:85. Spartu jsme v play-off porazili 3-0 na zápasy a postupujeme na MČR, které budeme pořádat v termínu 11.-12. května.