Do Istanbulu odlétáme za stavu 1:0

7.3.2019
Basketbalistky ZVVZ USK Praha předvedly parádní výkon na domácí palubovce, kde přehrály soupeřky z Fenerbahce 76:54. Zápas měly od začátku ve svých rukách a od prvních minut nezaváhaly ani v jedné čtvrtině. Ujaly se tak vedení ve čtvrtfinálové sérii 1:0. Podaří se hráčkám z Královky vyhrát i druhé utkání a probojovat se mezi nejlepší čtyři celky Evropy?

To se dozvíme zítra v 17:30, kdy svěřenkyně Natálie Hejkové nastoupí na palubovce Fenerbahce ke druhému čtvrtfinálovému utkání EuroLeague Women. V prvním zápase výborně zahárala Kateřina Elhotová s 15 body, Alyssa Thomas se 14 body a 10 doskoky, která zaznamenala další double – double v sezoně a Marija Režan s 12 body. Věříme, že se hráčkám podaří dokončit dobře rozehranou čtvrtfinálovou sérii a zvítězí na turecké půdě a postoupí na Final 4. Zápas bude možné sledovat živě na youtube.com/FIBA nebo na webu ČT sport.