Ve středu doma proti Famila Schio

Hráčky ZVVZ USK Praha čeká ve středu další domácí euroligové utkání. Tentokrát se postaví proti Famila Schio, které už v letošní sezóně jednou porazily. Podaří se jim vítězství zopakovat? Přijďte podpořit Pražanky v dalším kole Euroligy.

Po předehraném utkání v Ženské basketbalové ligy měly hráčky ZVVZ USK Praha volný víkend bez utkání, během kterého se připravovaly na další euroligové utkání, které odehrají ve středu od 19 hodin ve SH Královka.

Pražanky už se s týmem Famila Schio tuto sezónu utkaly a zvítězily 69:50. Nejlepší střelkyní byla v tomto utkání Alyssa Thomas s 19 body. Nejlepší střelkyní italského celku je s 11 body na utkání Američanka Jantel Lavender, která si ještě připisuje 8,9 doskoků a 1 asistenci. Mezi další opory týmu patří Francouzka Sandrine Gruda s 8,9 body, 6 doskoky a 1,4 asistencemi a Jacki Gemelos s 8,1 body, 3,8 doskoky a 2,6 asistencemi.

Utkání se odehraju ve středu, 16. 1. 2019 od 19 hodin ve SH Královka. Přijďte podpořit hráčky ZVVZ USK Praha k prvnímu domácímu vítězství v Eurolize v letošním roce.

Nejbližší domácí zápasy

28/09od 17:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Slovanka MB
30/10od 19:00 / Kralovka Arena
ZVVZ USK Praha (CZE)
Cukurova Basketbol (TUR)

1.liga

12/05
1.místo v 1.lize

Aktuální výsledky

 
 
 
 

AktualityZobrazit vše

19/08
Hráčky USK a jejich léto
Naše hráčky zahájily minulý týden přípravu na nadcházející sezonu. Zeptali jsme se jich, jaké bylo jejich léto. Pro dnešek tu máme odpovědi nováčka týmu a zkušeného matadora.
12/08
Lvice skončily na ME U20 na konečném 9. místě
10/08
Mladé české basketbalistky znovu porazily Švédsko
České basketbalistky do dvaceti let vkročily lépe do zápasů o umístění. V dnešním utkání proti Švédsku, se kterým se střetly i ve skupině, dominovaly a zítra si zahrají zápas o celkové 9. místo na evropském šampionátu.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Začátek sezóny

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA