Reprezentační soustředění v Praze

Na listopadové vyvrcholení bojů o ME, si reprezentační trenér Štefan Svitek svolal basketbalistky už od 14. května. České basketbalistky tak mají za sebou první soustředění, které se událo v Trutnově. Během pěti týdnů odehrají české reprezentantky 7 přípravných zápasů, z toho dva tento týden.

Na první soustředění v Trutnově dorazilo jedenáct hráček. Z týmu ZVVZ USK Praha podstoupily první sraz Karolína Elhotová s Kristýnou Brabencovou. Po náročné sezóně ještě odpočívala Kateřina Elhotová, která se připojí až tento týden v Praze. Alena Hanušová s Terezou Vyoralovou, se společně s kondičním trenérem Alešem Kaplanem připravují individuálně. Tereza tak pokračuje v rekonvalescenci po operaci kolene, Alenu teprve zákrok do kolene čeká a Veronika Voráčková má studijní povinnosti. Od pondělí 21. 5. 2018 se tak reprezentantky budou připravovat ve SH Královka na své první dvě přípravná utkání. První utkání se odehraje netradičně v Roudnici nad Labem, a to ve čtvrtek 24. 5. 2018 od 18 hodin. Druhé utkání odstartuje od 16 hodin ve SH Královka. Oba zápasy odehrají české basketbalistky proti Maďarkám.

Přijďte podpořit české basketbalistky. Těšíme se na Vás.

24. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 18:00 – Roudnice nad Labem
25. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 16:00 – SH Královka

Vstupenky na utkání můžete zakoupit na místě nebo na Ticketportalu.

Nejbližší domácí zápasy

27/10od 17:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Teamstore Brno
07/11od 19:00 / Kralovka Arena
ZVVZ USK Praha (CZE)
Bourges Basket (FRA)

1.liga

07/10
1.LIGA

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha95
DSK Basketball Nymburk51
 
 

AktualityZobrazit vše

17/10
V 5. kole ŽBL porážíme Nymburk
Basketbalistky ZVVZ USK Praha dnes přivítaly na své domácí palubovce na Královce BS DSK Basketbal Nymburk KV. Hostující hráčky ze středočeského kraje přijely v plné sestavě, stejně tak nastoupily domácí hráčky. Na začátku utkání oba týmy, rozhodčí a diváci uctili minutou ticha památku Patricka Baumanna.
16/10
5. kolo ŽBL doma s Nymburkem
Ženská basketbalová liga má za sebou odehraná první 4 kola. V pátém kole čeká hráčky ZVVZ USK Praha soupeřky z BS DSK Basketball Nymburk KV.
15/10
Basketbalový svět truchlí, příšel o generálního sekretáře FIBA Patricka Baumanna
Basketbalový svět zastihla v neděli ráno smutná zpráva. Ve věku 51 let navždy odešel generální sekretář Mezinárodní basketbalové federace FIBA a člen Mezinárodního olympijského výboru Patrick Baumann.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Tým U11

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA