Reprezentační soustředění v Praze

Na listopadové vyvrcholení bojů o ME, si reprezentační trenér Štefan Svitek svolal basketbalistky už od 14. května. České basketbalistky tak mají za sebou první soustředění, které se událo v Trutnově. Během pěti týdnů odehrají české reprezentantky 7 přípravných zápasů, z toho dva tento týden.

Na první soustředění v Trutnově dorazilo jedenáct hráček. Z týmu ZVVZ USK Praha podstoupily první sraz Karolína Elhotová s Kristýnou Brabencovou. Po náročné sezóně ještě odpočívala Kateřina Elhotová, která se připojí až tento týden v Praze. Alena Hanušová s Terezou Vyoralovou, se společně s kondičním trenérem Alešem Kaplanem připravují individuálně. Tereza tak pokračuje v rekonvalescenci po operaci kolene, Alenu teprve zákrok do kolene čeká a Veronika Voráčková má studijní povinnosti. Od pondělí 21. 5. 2018 se tak reprezentantky budou připravovat ve SH Královka na své první dvě přípravná utkání. První utkání se odehraje netradičně v Roudnici nad Labem, a to ve čtvrtek 24. 5. 2018 od 18 hodin. Druhé utkání odstartuje od 16 hodin ve SH Královka. Oba zápasy odehrají české basketbalistky proti Maďarkám.

Přijďte podpořit české basketbalistky. Těšíme se na Vás.

24. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 18:00 – Roudnice nad Labem
25. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 16:00 – SH Královka

Vstupenky na utkání můžete zakoupit na místě nebo na Ticketportalu.

Nejbližší domácí zápasy

19/01od 17:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
U19 Chance
30/01od 19:00 / Kralovka Arena
ZVVZ USK Praha (CZE)
UMMC Ekaterinburg (RUS)

1.liga

14/01
1.liga

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha107
Slovanka MB50
ZVVZ USK Praha (CZE)77
Famila Schio (ITA)80

AktualityZobrazit vše

17/01
Domácí utkání proti U19 Chance
Hráčky ZVVZ USK Praha odehrály ve středu domácí euroligové utkání, ve kterém podlehly italskému celku Famila Schio 77:80. V sobotu je čeká další utkání v Ženské basketbalové lize, ve kterém se utkají proti předposlednímu týmu v tabulce U19 Chance.
16/01
Těsná porážka proti Famila Schio
Hráčky ZVVZ USK Praha dnes odehrály od 19 hodin domácí euroligové utkání proti italskému týmu Famila Schio. Hostujícím hráčkám stačila vyhrát pouze třetí čtvrtina a z Prahy si odvážejí vítězství.
14/01
Ve středu doma proti Famila Schio
Hráčky ZVVZ USK Praha čeká ve středu další domácí euroligové utkání. Tentokrát se postaví proti Famila Schio, které už v letošní sezóně jednou porazily. Podaří se jim vítězství zopakovat? Přijďte podpořit Pražanky v dalším kole Euroligy.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Smutný víkend a nečekané porážky

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA