Reprezentační soustředění v Praze

Na listopadové vyvrcholení bojů o ME, si reprezentační trenér Štefan Svitek svolal basketbalistky už od 14. května. České basketbalistky tak mají za sebou první soustředění, které se událo v Trutnově. Během pěti týdnů odehrají české reprezentantky 7 přípravných zápasů, z toho dva tento týden.

Na první soustředění v Trutnově dorazilo jedenáct hráček. Z týmu ZVVZ USK Praha podstoupily první sraz Karolína Elhotová s Kristýnou Brabencovou. Po náročné sezóně ještě odpočívala Kateřina Elhotová, která se připojí až tento týden v Praze. Alena Hanušová s Terezou Vyoralovou, se společně s kondičním trenérem Alešem Kaplanem připravují individuálně. Tereza tak pokračuje v rekonvalescenci po operaci kolene, Alenu teprve zákrok do kolene čeká a Veronika Voráčková má studijní povinnosti. Od pondělí 21. 5. 2018 se tak reprezentantky budou připravovat ve SH Královka na své první dvě přípravná utkání. První utkání se odehraje netradičně v Roudnici nad Labem, a to ve čtvrtek 24. 5. 2018 od 18 hodin. Druhé utkání odstartuje od 16 hodin ve SH Královka. Oba zápasy odehrají české basketbalistky proti Maďarkám.

Přijďte podpořit české basketbalistky. Těšíme se na Vás.

24. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 18:00 – Roudnice nad Labem
25. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 16:00 – SH Královka

Vstupenky na utkání můžete zakoupit na místě nebo na Ticketportalu.

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

12/05
1.místo v 1.lize

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
Sopron Basket (HUN)53
ZVVZ USK Praha (CZE)64

AktualityZobrazit vše

18/05
Změny v týmu ZVVZ USK Praha
Basketbalový klub ZVVZ USK Praha má za sebou velmi úspěšnou sezónu 2018/2019, kdy svěřenkyně Natálie Hejkové získaly bronzové medaile na Final Four Evropské ligy v Šoproni a následně obhájily titul mistryň České republiky. Po finále ŽBL hráčky čekalo zasloužené volno, které ale netrvalo dlouho a většina z nich zamířila na přípravná soustředění před blížícím se EuroBasket Women 2019, které bude hostit Lotyšsko a Srbsko.
12/05
Finálový den MČR
Všechny tři medaile z MČR U17 zůstávají v Praze. Nejcennější kov získávají domácí hráčky USK Praha !
12/05
MČR U17, kadetky USK postupují do finále
V zahajovacím semifinálovém utkání poráží USK Praha HB Basket 73:52 a v neděli si od 13.00 hodin zahrají finále proti týmu Basket Slovanka. O třetí místo se utkají týmy HB Basket x Sokolu Hradec Králové. Utkání začne v 11 hodin.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Finálový den MČR

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA