Reprezentační soustředění v Praze

Na listopadové vyvrcholení bojů o ME, si reprezentační trenér Štefan Svitek svolal basketbalistky už od 14. května. České basketbalistky tak mají za sebou první soustředění, které se událo v Trutnově. Během pěti týdnů odehrají české reprezentantky 7 přípravných zápasů, z toho dva tento týden.

Na první soustředění v Trutnově dorazilo jedenáct hráček. Z týmu ZVVZ USK Praha podstoupily první sraz Karolína Elhotová s Kristýnou Brabencovou. Po náročné sezóně ještě odpočívala Kateřina Elhotová, která se připojí až tento týden v Praze. Alena Hanušová s Terezou Vyoralovou, se společně s kondičním trenérem Alešem Kaplanem připravují individuálně. Tereza tak pokračuje v rekonvalescenci po operaci kolene, Alenu teprve zákrok do kolene čeká a Veronika Voráčková má studijní povinnosti. Od pondělí 21. 5. 2018 se tak reprezentantky budou připravovat ve SH Královka na své první dvě přípravná utkání. První utkání se odehraje netradičně v Roudnici nad Labem, a to ve čtvrtek 24. 5. 2018 od 18 hodin. Druhé utkání odstartuje od 16 hodin ve SH Královka. Oba zápasy odehrají české basketbalistky proti Maďarkám.

Přijďte podpořit české basketbalistky. Těšíme se na Vás.

24. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 18:00 – Roudnice nad Labem
25. 5. 2018 – Česká republika – Maďarsko – 16:00 – SH Královka

Vstupenky na utkání můžete zakoupit na místě nebo na Ticketportalu.

Nejbližší zápasy

03/10od 00:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Loko Trutnov
24/10od 22:30 / -
Winner QR 1
ZVVZ USK Praha (CZE)

1.liga

30/04
1.LIGA

Aktuální výsledky

 
 
 
 

AktualityZobrazit vše

20/08
Příprava ZVVZ USK Praha zahájena bez Voráčkové a cizinek
V pondělí byla hráčkám ZVVZ USK Praha zahájena příprava na nadcházející sezónu 2018/2019. Zatím se sestava skládá pouze z českých hráček, zahraniční posily se připojí později.
09/08
Alyssa Thomas dovedla Connecticut do play-off
Ve středu dotáhla Alyssa Thomas svůj tým Connecticut Sun do play off WNBA. Proti týmu Dallas Wings, kde hraje Leticia Romero, dala 22 bodů a její tým tak zvítězil 101:92.
12/08
Nováček WNBA Leticia Romero
Španělská reprezentantka a hráčka ZVVZ USK Praha, právě prožívá svou premiérovou sezonu v zámořské WNBA. Obléká dres Dallas Wings a zatím sbírá první minuty na hřišti plné hvězd. Jaká je její denní rutina, jak se cítí jako nováček a na další jsme se Leti zeptali.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Příprava na novou sezónu

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA