Extraliga U17

25.2.2018
O víkendu utkání rozhodla vždy druhá čtvrtina

Sokol H.Králové - USK Praha 44:76

14bodový náskok jsme si vytvořili v první čtvrtině. O osudu utkání rozhodla druhá čtvrtina, kdy týmu Hradce jsme povolili vstřelit pouhých 6 bodů. Poločasové vedení 17:48 vyznívá jasně v náš prospěch. Našim děvčatům jde jen vytknout špatné odstavování hráček. Tým Hradce na nás sbíral fauly po špatném odstavení, ale nedokázal nás potrestat TH pro velmi špatnou úspěšnost - 21/5. Oproti tomu si náš tým za TH zaslouží pochvalu - 12/12.

Loko Trutnov - USK Praha 41:80

Jako v sobotním utkání v Hradci rozhodla 2/4. Tým Trutnova nedokázal najít recept na naši velmi dobrou obranu, kterou se náš tým odměnil poločasovým vedením 18:52. Přesto, že jsme v poločase jasně vedli, neměli bychom si dovolit chyby a  ztrátu koncentrace v druhém poločase. Takový přístup ve vyrovnaných utkáních by se nám mohl vymstít.