Důležité utkání ve středu na Královce

23.1.2018
Ve středu 24. 1. 2018 čeká hráčky ZVVZ USK Praha velmi důležité utkání v Evropské lize. Na Královku přijedou hráčky Šoproně, které jsou aktuálně na druhém místě ve skupině.

Šoproň Basket je aktuálně na 2. místě ve skupině se 4 porážkami a 8 vítězstvími. Ve vzájemném utkání, které se odehrálo 29. listopadu v Maďarsku, si Pražanky s týmem Šoproň poradily a zvítězily o 8 bodů, 79:71. V tomto utkání měl tým ZVVZ USK Praha hned pět dvouciferných střelkyň. Marta Xargay dala 16 bodů, doskočila 8 míčů a 7krát asistovala, Maria Režan také 16 bodů a přidala 9 doskoků, 16tibodová byla také Kateřina Elhotová, double-double přidala Amanda Zahui s 15 body a 12 doskoky a Dewanna Bonner přispěla 13 body a 9 doskoky.

Nejvytíženější hráčkou Šoproně je Yvonne Turner, která průměrně stráví na hřišti 33 minut, za kterých stihne nastřílet 12,8 bodů, doskočí 3 míče a 4,4 asistuje. Nejlepší střelkyně je Aleksandra Crvendakic s 12,9 body a 7 doskoky. Nově obléká dres Šoproně Danielle Page, která má už za sebou jedno utkání proti Castors Braine, ve kterém odehrála 29 minut, dala 9 bodů a doskočila 5 míčů.

Utkání se odehraje ve středu 24. 1. 2018 od 19 hodin ve SH Královka. Nenechte si ujít toto důležité utkání a přijďte holky podpořit. Těšíme se na Vás.