Dvojička s HB Basket

16.12.2017
Porážíme HB Basket doma i venku

USK Praha - HB Basket Praha 72:32

Dvanácté kolo Extraligy U17 s HB Basket jsme odehráli již v pátek 15.12.2017. První poločas utkání jsme sice vyhráli 28:21, ale v útoku se nám vůbec nedařilo. Neproměnili jsme několi jasných košů a sami sebe jsme dostali pod tlak. Do druhého poločasu jsme nastoupili s ohromnou chutí do hry a začala se nám dařit i střelba za tři body. Druhý poločas jsme vyhráli 44:11. Do utkání nastoupilo všech dvanáct hráček a bodově se nejvíce prosadili: Mádlová(14), Machytková (12) a Zeithammerová (10).

HB Basket Praha - USK Praha 53:73

Sobotní utkání s HB Basket jsme odehráli na Aritmě. V prvním poločase jsme soupeře jednoznačně přehrali. Dařilo se nám jak v obraně, tak i v útoku a v poločase byl zápas téměř rozhodnutý. V druhém poločase HB Basket začalo hrát zónu, do které jsme se nedokázali prosadit a mnoho míčů jsme ztratili v přechodu na útočnou polovinu. Rozhodčí nastavili velmi přísné měřítko, díky kterému, hned tři hráčky z našeho týmu nedohrály zápas.  Nejlepšími střelkyněmi byly: Zeithammerová (20), Gallasová (15) a Kofroňová (14).