V desátém kole prohráváme se Slovankou

2.12.2017
První prohra v sezóně

Levhartice Chomutov - USK Praha 68:78

Jedenácté kolo EX U17 jsme odehráli proti týmu Chomutova již v pátek. Do zápasu jsme vstoupili jako favorité a první čtvrtinu jsme vyhráli 15:25. Během druhé čtvrtiny se náš náskok nezvýšil a v poločase jsme vedli o 11 bodů. Tým Levhartic se ale zvládl do utkání vrátit. Především díky velmi dobré úspěšnosti střelby za tři body. Třetí čtvrtinu jsme prohráli 24:16. Pět minut před koncem se Chomutovu podařilo srovnat skóre a zápas byl otevřený. V závěru utkání jsme začali velmi dobře bránit a zvládli jsme skóre otočit na naší stranu. Nejlepší střelky: Zeithammerová (22), Merhautová (16) a Gallasová (13).

Basket Slovanka - USK Praha 65:55

Do sobotního utkání jsme nastoupili pouze v deseti hráčkách. V pátečním utkání se zranila Anička Merhautová a zápas se Slovankou nemohla odehrát. Zápas se Slovankou byl klíčový, rozhodoval o tom, kdo se po deseti odehraných zápasech umístí na čele tabulky. Průběh zápasu byl velmi vyrovnaný, poločasové skóre bylo 36:32 pro Slovanku. V druhé polovině utkání si Slovanka vybudovala desetibodový náskok a nám se již nepodařilo utkání více zdramatizovat. V týmu Slovanky nejvíce zářila Petra Malíková, která nám nasázela 25 bodů s perfektní úspěšností 83%. Nejlepšími střelkyněmi našeho týmu byly: Zeithammerová (17), Machytková (11) a Gallasová